Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Afmeldingen en/of wijzigingen graag doorgeven voor 15 mei 12.00 uur.anders zitten er helaas kosten aan verbonden.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 18 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 147 Martien Amendt Iridiumbridge Dexter R P-M Broekhuizenvorst
2 270 Robert Puck Impaire Big star jr P-M
3 131 Jarno van Erp Grace Al Capone P-M Oss
4 236 Yorick van Hees Inshalla dive Inshalle de muze P-M
5 95 Maxin van der Velden Wonderboy What a kashmir Heeswijk Dinther HC
6 49 Micky v.d. Oetelaar Illusion VM Dortmunt HS Veghel
7 76 Alexander Vincentius Fomara Pierrot Heesch HC
8 194 Don Sas Hetty Van Den Hoogeweg Eldorado van de Zeshoek P-M
9 282 Yenthe Schrijvers Hudine Numero Uno P-M Schulen
10 171 Ellen Zwijnenberg Harrie Warrant P-M
11 183 Tijn Vulders Cocorico de Riverland L'Arc de Troimphe P-M HC
12 211 Britt de Leeuw Zorontra Mermus P-M
13 33 Nina van Hedel Farari Ulano-h Berlicum
14 135 Nina van Enckevort Darc du Rona Z Diarado P-M Sint -oedenrode HC
15 230 ALice Lazzarini Ivo Numero Uno P-M
16 114 Kim Derks Habibi Emilion P-M Bergharen
17 285 Jarno van Erp Jacquet Go Thunder vd Zuuthoeve P-M Oss
18 148 Martien Amendt Isis Noordenhoek Numero Uno P-M Broekhuizenvorst
19 272 Robert Puck Impact El Salvador P-M
20 234 Rob Deenen Hendrikus Ticallux Verte P-M
21 254 luigi crespi cleveland duel orlando P-M
22 169 Guus Mulders Happy Vermont P-M Berghem
23 74 Aniek Diks Huro’s Impossible I’m Special de Muze Vorstenbosch
24 50 Marek Maitala Quick Shoon o.b.o.s quality Veghel
25 245 Anoeska van Osch Sjoccoboy Sandro Boy Junior P-M HC
26 287 Rene Voet Dinetty Verdi P-M
27 108 Anneke van Uden Faya Baileys P-M Heeswijk-dinther
28 24 Janneke Dekkers Exclusive Z Echo vh Spielveld Heeswijk
29 208 Dirkje Manders High-Jumper Carambole P-M Odiliapeel
30 286 Sanne Daandels Ippolito nn P-M
31 243 Hylke de Jong Osseweide's Headline QSHS Zirocco Blue P-M HC
32 188 Hein van Driel GeorgOss Ukato P-M
33 105 Kim van Heel Irmette Canabis Z P-M Uden
34 90 Joffra Schaap Zamira Zambesi Herpen
35 237 Yorick van Hees Isabelle Inshalle de muze P-M
36 94 Maxin van der Velden Zandorra Z Zandor Z Heeswijk Dinther
37 48 Micky v.d. Oetelaar Heavens Fire Spartacus Veghel
38 77 Alexander Vincentius Horatio Nabab de Reve Heesch
39 195 Don Sas Gotha-V Eldorado van de Zeshoek P-M
40 10 Maxime van Heeswijk Dior VS Z Diarado Veghel
41 149 Martien Amendt Image Zacharov P-M Broekhuizenvorst
42 275 Robert Puck insinaa JB -- P-M
43 132 Jarno van Erp Lf Only Zirocco Blue VDL P-M Oss