klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Afmeldingen en/of wijzigingen graag doorgeven voor 15 mei 12.00 uur.anders zitten er helaas kosten aan verbonden.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.00
Datum: 18 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 90.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 13.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 40 Yenthe Schrijvers Easy Top de Courcel Type Top du Monteil Schulen
2 12 Alexander Vincentius Golden Flame Carentino Gold Heesch
3 268 Robert Puck Inabella de Reve Nabab de Reve P-L
4 129 Jarno van Erp Jacquet Go Thunder vd Zuuthoeve P-L Oss
5 140 Marieke Vulders It's Magic Dexter R P-L Heeswijk-dinther
6 228 ALice Lazzarini Olano van 't Verahof Denzel van 't Meulenhof P-L
7 158 Anne van Lier Elmar Unaniem P-L Vinkel
8 160 Jari van de Biggelaar Gusta Verdi P-L Geffen
9 193 Don Sas Hetty Van Den Hoogeweg Eldorado van de Zeshoek P-L
10 9 Guus Mulders Debalias Vaillant Berghem
11 186 Hein van Driel Quinton Z QuiwiDream P-L
12 118 Nina van Enckevort Jack Daniels First verdi P-L Sint-oedenrode
13 56 Nicole van Oversteeg Dior zeldenrust Diarado Waspik
14 223 Anne van Nistelrooy Huro's Hanna Mundig R Vleut P-L
15 55 Sjoerd Vrijhoeven Ina Zeldenrust Indoctro Oosteind
16 146 Martien Amendt Haredessa Fantastique P-L Broekhuizenvorst
17 67 Hanneke Kuijs Infinity Dianto Uden
18 93 Maxin van der Velden Flebke Fidjy of colors Heeswijk Dinther
19 207 Esther Reuvers Nero MXL Bamako de Muze P-L Oijen
20 1 Silke van Boxtel Quinticia Z Quality time Boekel
21 122 Wim Willems Fabulous One Electro P-L Beuningen
22 242 Hylke de Jong Jack Sparrow QSHS Douglas VDL P-L
23 34 Anne Fritsen IAN Zambesie Nistelrode
24 13 Alexander Vincentius Joel la Grande Guidams Son Heesch
25 271 Robert Puck hubert zirocco bluev P-L
26 210 Britt de Leeuw Zorontra Mermus P-L
27 125 Sjors van Oorschot Ircona Cyrkon P-L Berghem
28 206 Romy Diks Jelianne Cannabis Z P-L Vorstenbosch
29 253 luigi crespi nina van de roshoeve echo van het heerenbosch P-L
30 3 Sietze Thijssen Grupi W Quality time Haps
31 42 Yenthe Schrijvers US Marchal Untouched Schulen
32 142 Fabienne Wijdeven Earlady vd Bameer Royal Bravour P-L Berghem
33 127 Kees Hage hyrette vittorio P-L
34 128 Jan Litjens Harrona Tangelo vd Zuuthoeve P-L
35 120 Marieke Thoonen Joverdi Verdi P-L Oeffelt
36 119 Marloes Thoonen Hoby Keysershof Astrello P-L Oeffelt
37 20 Stef van Tilburg Ottella de Fer diamant de Semilly Schaijk
38 116 Britt van Erp Jarremein L.A.T. Arezzo VDL P-L Boekel
39 112 Glenn van de Ven Ziezo Mermus R P-L Uden HC
40 32 Nina van Hedel Jupiter H Don't touch it Berlicum
41 47 Micky v.d. Oetelaar Heavens Fire Spartacus Veghel
42 130 Jarno van Erp finea == P-L Oss HC
43 121 Wim Willems Delymora R Sydney P-L Beuningen
44 138 Marieke Vulders Hilke Breitling P-L Heeswijk-dinther
45 229 ALice Lazzarini ulen de buten -- P-L
46 14 Alexander Vincentius Cooper Z NN Heesch
47 53 Sjoerd Vrijhoeven Goldengirl Zeldenrust Z Glasgow van het Merelsnest Oosteind
48 269 Robert Puck Impaire Big star jr P-L
49 136 Alexander Vincentius Cooper Z NN P-L Heesch HC
50 43 Yenthe Schrijvers Hudine Numero Uno P-L Schulen