Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Afmeldingen en/of wijzigingen graag doorgeven voor 15 mei 12.00 uur.anders zitten er helaas kosten aan verbonden.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 18 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 25.-
4e prijs: € 12.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 278 Yenthe Schrijvers Je Touche Pas Untouched P-B Schulen
2 99 Rens Verberk Jumping Gold Caretino Gold Oploo HC
3 227 ALice Lazzarini Olano van 't Verahof Denzel van 't Meulenhof P-B
4 54 Sjoerd Vrijhoeven Jaltha Zeldenrust Carrera Vdl P-B Oosteind
5 179 Marielle de Veer action lady delta mossel Z action breaker P-B Berlicum HC
6 80 Arnold Boerekamps Jalou Tornesch Asten HC
7 241 Marek Maitala nn -- P-B Veghel
8 86 Cris Tonies Juvensia Fandango Oss
9 215 Joel Siersema nn -- P-B
10 97 Sophie Claassen Karoline Cidane Uden HC
11 153 Laura van Oort Karel O Londontimes P-B Deest
12 262 Evi van Bommel nn -- P-B
13 216 Elisa Brouwers Nixon Z Numero uno P-B
14 238 Kelsey Cookson Amourette - Tilia Sandro Boy Junior P-B Nuland
15 279 Yenthe Schrijvers Thalia SR Z Thunder vd Zuuthoeve P-B Schulen
16 92 Maxin van der Velden Kashmire Edinburgh Heeswijk Dinther
17 103 Luuk Verberk Jinchide Harley Oploo HC
18 100 Rens Verberk Jessie J Verdi Oploo HC
19 182 Tijn Vulders Kalle Clinton P-B HC
20 240 Marek Maitala Indra - P-B Veghel
21 163 Esmay van Griensven Loid Lordanos P-B Nuenen
22 283 Kim Derks Jeunesse Doree Arezzo VDL P-B Bergharen HC
23 17 Guido Van de Weijer Joris Luxels Helmond
24 29 Fleur Van Ingen Acardo Abke Braamt
25 151 Noor Leesberg Coupe de Lady Coupe de Coeur P-B Erp
26 246 Anoeska van Osch Alibaba Oklund P-B HC
27 156 Romy Verdijk Inemina Harley VDL P-B Sint Agatha
28 225 ALice Lazzarini darco ==
29 57 Sjoerd Vrijhoeven Zafir Zeldenrust Z Zirocco Blue VDL Oosteind
30 180 Marielle de Veer herocco zirocco blue P-B Berlicum HC
31 256 Arnold Boerekamps J cesselina -- P-B Asten HC
32 6 Guus Mulders Kirk Montender P-B Berghem
33 16 Jessica Van Os Deauville Quidam de revel Uden
34 26 Marcel van Roessel Jet Set Cardento Loosbroek
35 15 Sophie Van Hoorn Desi-belle Al Pacino W Nijmegen
36 101 Rens Verberk Colman Z Chaman Oploo HC
37 107 Jarno Duiker Dialitha Indorado P-B Zeeland
38 280 Yenthe Schrijvers Catwalk Casall P-B Schulen HC
39 154 Finette Van der Mark Donalanda Lr Rhodium P-B Beuningen
40 37 Yenthe Schrijvers Catwalk Casall Schulen
41 124 Ton Derks Idool Dallas P-B Afferden Gld
42 212 Suzanne van Vugt ixzi Tangelo van de Zuuthoeve P-B HC
43 115 Marly Derks Ietsie Pietsie Tangelo vd Zuuthoeve P-B Bergharen
44 199 Elle van Daal Tunder Tunder vd Zuuthoeve P-B Heeswijk HC
45 145 Martien Amendt Earth Wind and Fire Tangelo vd Zuuthoeve P-B Broekhuizenvorst HC
46 78 Marion van Gerwen EquiVorm's Gaucho Unaniem Oss
47 137 Marieke Vulders Jimmy Joy Caretino Gold P-B Heeswijk-dinther HC
48 111 Britt van Erp Jelsamein L.A.T. El Salvador P-B Boekel
49 252 Janneke Dekkers infallible touched numo untouched P-B Heeswijk
50 73 Aniek Diks King Pleasure For Pleasure Vorstenbosch HC
51 222 Anne van Nistelrooy Huro's Hanna Mundig R Vleut P-B
52
53 28 Jashlin van Bakel Poetry Emotion Ulano-H Heeswijk-dinther
54 88 Cris Tonies One dream of the paddocks Tangelo van de Zuuthoeve Oss HC
55 87 Tess Tonies Unica S US Oss
56 157 Anne van Lier Elmar Unaniem P-B Vinkel
57 232 Elise Duiker Springtime Heartbreaker P-B
58 214 Joel Siersema nn -- P-B
59 226 ALice Lazzarini kanan -- P-B
60 52 Sjoerd Vrijhoeven Kanwel Zeldenrust Z Kannan Oosteind
61 181 Marielle de Veer haciende van t noddevelt untouched P-B Berlicum HC
62 82 Arnold Boerekamps KRC Fleurine Cardento P-B Asten HC
63 102 Rens Verberk Quicktime Z Quality Time Oploo HC
64 263 Evi van Bommel nn -- P-B
65 281 Yenthe Schrijvers Easy Top de Courcel Type Top du Monteil P-B Schulen HC
66 284 Aniek Diks - - P-B Vorstenbosch HC