oefenrubriek 80 cm


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Afmeldingen en/of wijzigingen graag doorgeven voor 15 mei 12.00 uur.anders zitten er helaas kosten aan verbonden.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 18 mei 2019
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 276 Yenthe Schrijvers Fallon V'Gas Cornet Obolensky bb Schulen
2 247 William van der Donk - - bb
3 276 Yenthe Schrijvers Fallon V'Gas Cornet Obolensky bb Schulen
4 265 Hein van Driel kaskayo biskayo bb
5 21 Janneke Dekkers Rainbow-dash Casall ask Heeswijk
6 224 ALice Lazzarini Kamikaze Kannan bb
7 79 Arnold Boerekamps Jalou Tornesch Asten HC
8 139 Luuk Verberk Toulondo Z Toulon Oploo
9 175 Marielle de Veer kickstart i'm spcial de muze Berlicum
10 31 Sophie Claassen Uruguay Uriko Uden
11 261 Stephan Lap nn -- bb
12 71 Aniek Diks Jolet Joop III Vorstenbosch HC
13 190 carlijn van de ven jaminka inshallah de muze
14 217 Isabelle van Dommelen Hanneke van den Hoogeweg Numero Uno bb
15 192 Isa Veltkamp gold foot c --
16 213 Joel Siersema nn -- bb
17 144 Marlies Laarveld Kaytaro Carambole Mill
18 235 Rens Verberk Klavour J Canabis bb Oploo
19 239 Micky v.d. Oetelaar napoli -- bb Veghel
20 277 Yenthe Schrijvers global touch global express bb Schulen
21 106 Jarno Duiker - - Zeeland
22 277 Yenthe Schrijvers global touch global express bb Schulen
23 251 Sjors van Oorschot nn -- bb Berghem
24 248 William van der Donk - - bb
25 184 Hein van Driel juliana numero uno
26 250 Sjors van Oorschot nn -- bb Berghem
27 233 Ashley van Bakel poetry emotion -- bb
28 126 Kees Hage hope-olga toulon
29 113 Kim Derks Jeunesse Doree Arezzo VDL Bergharen HC
30 65 Beau Van Berkom Gaellja Spartacus Uden
31 70 Iris van Hooft Maestro Okkie Trooi Uden
32 66 Beau Van Berkom Gaellja Spartacus Uden
33 123 Ilke Derks idool Dallas Afferden Gld
34 25 Romy Van Roessel Viva Hollandia -- Loosbroek
35 264 Juliet Bosshardt Jana B Zirocco Blue bb
36 191 Anouk Mulders Kay Harley vdl Berghem
37 267 Jari van de Biggelaar jada -- bb Geffen
38 152 Laura van Oort Karel O Londontimes Deest
39 22 Janneke Dekkers Flicka’s boy For pleasure Heeswijk
40 266 ALice Lazzarini nn -- bb
41 255 Arnold Boerekamps J Cesselina Cascadello bb Asten
42 104 Luuk Verberk Kingston Hamlet Oploo HC
43 177 Marielle de Veer kensington action breaker Berlicum
44 30 Sophie Claassen Karoline Cidane Uden
45 260 Stephan Lap nn -- bb
46 72 Aniek Diks Kandice Emir R Vorstenbosch HC
47 185 Hein van Driel janske kannan
48 249 William van der Donk - - bb
49 278 Yenthe Schrijvers Je Touche Pas Untouched bb Schulen