Klasse L zondag 27 januari


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.50
Datum: 27 januari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
I. Korsten-Peters
A Dohms
H Slaats
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 662 Luc Martens Gameboy Spartacus Ommel
3 126 Freek Vestjens domingo D Sevenum
4
5 479 Maikel van Mierlo I AM andiamo Koningslust
6 129 Zygimante Ausraite Naturella NN Sevenum
7 219 Ellis Pex Jet de Diablo Don Diablo Sint Joost
8 221 Peggy Nillesen Happy Hour HTR - Sevenum
9 310 Max Toebosch Havanna Zirocco Blue VDL Dilsen-stokkem
10
11 525 Tessa Smits Gigi Double Trouble Liessel
12 417 Jan Maly Noa Van De OudeMolenhoeve Numero Uno Helden
13 254 Bojenna van Gils Newton Z Nabab de Reve Roermond
14 23 Hennie Driessen Concert Lady Z Conversus Selfkant
15 40 Lotte Jeurissen Go-Go Z Guidam Maria Hoop
16 172 Lisanne van de Pasch Helena Ultimo Helmond
17 523 Rob Knoops Etano Z Echo van 't Spieveld Horn
18
19 675 Nadine Peters Idolce RG Dulf VD Bisschop Sint Joost
20 601 Sharon Coppelmans It's so you NN
21 321 Lou van de Goor Casserine Cassini Sevenum
22 293 Elise Holten Ferdinand Namelus R Nieuw Bergen
23
24
25
26 741 John Steeghs Jive Zinedine
27 550 Roald van Lankveld Jordan A Douglas Ysselsteyn (lb)
28
29 576 Charelle van Rooij Equador H Ulano H Helmond
30 127 Freek Vestjens HBR Even Flow Kannan Sevenum
31 560 Adriaan Smeulders Ekow Esteban Someren Heide
32 210 Emily Ramakers Zette-b Indoctro Weert
33 338 Joni Vollenberg Jonas v/d Hees Eldino Melderslo
34 633 Laura Hoogeveen Wicro Imagine That Zirocco Blue Weert
35 143 Nina Biel Scarlett Rose Schumacher Meterik
slepen en parcours verkennen (10 minuten)
36 659 nile verleur Kandy Echo
37
38 24 Hennie Driessen Imposant Don Diablo HX Selfkant
39 526 Lisa Linders Durn Zacharov Nuth
40 298 Anniek Vervoort Histique Bustique Kessel
41 661 Luc Martens I'm cute and cool Dutch Design Ommel
42 11 Ruud Houben Elvina Ustinov Roggel
43 378 Thieu Hendriks Athina vd Tichelrij Z ARKO III Roggel
44
45 655 John Steeghs ice man Dakar vdl
46
47 41 Lotte Jeurissen Viento Special D Maria Hoop
48 418 Jan Maly Excalibur SR Z Elvis Ter Putte Helden
49 625 Gemma Johnsey Plumley Hangover S.A Tangelo Van De Zuuthoeve
50 623 Christel Spitters Hummer Casall Meijel
51 581 Sharon van Daal Cumlaude Codex Heythuysen
52 555 michel schreinemachers Figaro S Cartino Z Velden
53
54 549 Roald van Lankveld Intersant Nabab de Reve Ysselsteyn (lb)
55 128 Freek Vestjens Granit Udancer Hero Sevenum
56 695 Rebecca Kaarem Esteban Marome Nw Eindhoven
57
58
59
60 381 Tessa Duijf Going on van de Rikse Bernini Helden
61 377 Iris Janssen Barilla Colonado Venlo
62 354 Femke Coenen Electric Dream Applaus Baarlo
63 761 Luc van Horen Ino Numero Uno Panningen
64 320 Fien van de Goor jelin - Sevenum
65 319 Lou van de Goor Nikita - Sevenum
66 199 Nick Naus Chacco' love Chacco blue Neeritter
67
68 171 Lisanne van de Pasch Bellagio UZ Big Star junior KZ Helmond
69 606 Laura Hoogeveen Wicro Eowyn Esteban xx Weert
70 46 Inge Sonnemans Uline van ter Hilst Churchill Panningen
71 656 John Steeghs Julius Sjaloma Numero uno
72 756 Inge Heynen Explosion vh Legitahof Elvis ter Putte
73 130 Kevin Steeghs Imero El Primero Kessel