Klasse B zondag 27 januari


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 11.00
Datum: 27 januari 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
I. Korsten-Peters
A Dohms
H Slaats
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2
3
4
5 577 Ivo Steeghs B. Garanta Big star junior Panningen
6 574 Janine Maassen Hevade - Helden
7
8
9
10
11 689 Amber Martens Lefino DV Z Levisto Z Leende
12 31 Anke van Oerle Cartouche Z Commander Panningen
13
14 155 Faith Van Disseldorp The Only One Muccioli Hegelsom
15
16
17
18 593 Piet van Bragt Handsome Warrant
19 634 Rosita Timmermans Uroki Iroko
20
21 7 Lex Gijsen Unique Casco Echt
22
23 209 priscilla Hartman Allstar Andiamo Venlo
24 775 Iva Huibers Guillaume Indoctro
25
26 348 Jamie Schroembges Izadette S Van Gogh Wellerlooi
27
28 749 Rachel Peters Indianapolis VDT Berlin
29 21 Hennie Driessen Concert Lady Z Conversus Selfkant
30 39 Lotte Jeurissen Codair BvL Z Codex one Maria Hoop
31 692 Mila van den Broek Camilly Z Crown Z Valkenswaard
32
33 499 Elke Slaats Aron Arizona Asten
34 697 Mireille Couperus Olanda van het keizershof Harley VDL Grashoek
35
36
37 561 Lauren Holla Ambition Concetto Einighausen
38 323 Aniek van Wijlick Weltina Z Welthit Reuver
39
slepen en parcours verkennen (10 minuten)
40
41
42 673 Nadine Peters Idske Z Iowa Sint Joost
43
44 181 Peggy Nillesen Dutch Fury Z Dutch Capitol Sevenum
45 579 Ivo Steeghs Iranta Namelus Panningen
46 575 Janine Maassen Jelena Harley VDL Helden
47 220 Wendy Falize I'm Fine HTR Desperado Broekhuizenvorst
48
49 649 Jennifer Beckers Navana Z Eurocommerce Napels Montfort
50 522 Rob Knoops Etano Z Echo van 't Spieveld Horn
51 498 Teun Bout Dulks Emiel Aerobic Meijel
52 72 Buggenum
53
54 349 Jamie Schroembges Haradette S Baltic VDL Wellerlooi
55 347 Loes Smits Claudius CR Clearway Lottum
56 337 Joni Vollenberg Jillz s.a. bugatti vdl Melderslo
57 309 Max Toebosch Havanna Zirocco Blue VDL Dilsen-stokkem
58
59
60 22 Hennie Driessen Ivar-Marie Entertainer Selfkant
61 65 Soleil Nizet Tiras Adelheid Z twister de la pomme Echt
62
63 714 Jamey Swinkels Dynamque Upgrade
64 696 Mireille Couperus Jinx Namelus R Grashoek
65 45 Inge Sonnemans High performance cavalier Panningen
66 173 Kimberley de Greef Hinde Belle Quality Time Maasbree
67 190 Britt Driessen Purdey - Beesel
68
69
70 545 Anouk Neefs Calibra Conello Helden
71 690 Amber Martens Heartbeat n Canabis Z Leende
72
73 471 Elisa Vaessen Tolana Z Tolano van 't Riethof Maasbree
74 111 Phil Theelen Connor Z Cennin Haelen
75
76 758 Inge Heynen Levista -