Klasse M zaterdag 15 december


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse M - 2 fasen
Aansluitend aan de klasse L


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 15 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
G. Peeters
A. Van Enckevort
H. Van Lier
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 120 Elke Jaspers Helena Cantos Swalmen
2 232 Paul van Wylick Hokus-Pokus Allicante HBC Velden
3 249 Martien Amendt Iridiumbridge Dexter R Broekhuizenvorst
4 411 Anne - Marie Poels Garai Verdi Swolgen HC
5 201 Teun Vestjens Havangka Andiamo Sevenum
6 421 Johan Bergs Charlotta Maria M Lord Z Vierlingsbeek
7 52 Wendy Basten Eindhoven Berlin Haelen
8 266 Jan Maly Illinois Spartacus Maasbree
9 389 Lucas Coimbra Jovanotti - Mierlo HC
10 212 Fien van de Goor Ielouka Onbekend Sevenum
11 424 Kimberly Loos Minerva AEG president Beek En Donk
12 177 Lynn van den Boogaert gemelion emelion
13 95 Luc van Horen High Fidelity Spartacus Panningen
14 453 Enrique Borbolla Rosa NN Swolgen HC
15 202 Teun Vestjens Enterprise Emerald vh Ruytershof Sevenum
16 233 Paul van Wylick Benno Balou du Rouet Velden
17 250 Martien Amendt Cancarina Z Cancara Z Broekhuizenvorst
18 375 Sharon van Daal Cumlaude Codex Heythuysen
19 267 Jan Maly Eas Jay R Mermus R Maasbree
20 69 Sanne van der Sommen Favola Ginus Weert
21 455 Lars Kersten Giwana Baltic VDL Egchel HC
22 331 Elisabeth Aspen Hirsinaa Van Gogh Evertsoord HC
23 70 Sanne van der Sommen Favola Ginus Weert HC
24 8 Chayen Ramakers Fiesta HX Ustinov St Odilienberg
25 434 Robby Krowoza cooper connor HC
26 211 Fien van de Goor Hanfielou Spartacus Sevenum
27 412 Anne - Marie Poels My Lady Elvis ter Putte Swolgen
28 203 Teun Vestjens Hope Onbekend Sevenum
29 121 Elke Jaspers Hera Namelus Swalmen
30 122 Ruud Jaspers Galant Arko III Swalmen
31 234 Paul van Wylick Harrie's Girl VW Carano Velden
32 251 Martien Amendt Full Wish T Ultimo Broekhuizenvorst HC