Klasse L zaterdag 15 december


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse L - 2 fasen
Aansluitend aan de klasse B


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 15 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
G. Peeters
A. Van Enckevort
H. Van Lier
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 15.-
5e prijs: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 194 Freek Vestjens HBR Amira Crown Z Sevenum
2 262 Jan Maly Noa Van De OudeMolenhoeve Numero Uno Maasbree
3 419 Johan Bergs Ibiza Denzel van het Meulenhof Vierlingsbeek
4 179 Enrique Borbolla Ascalina-Asborne Z Asca Z Swolgen HC
5 221 Lars Kersten Halleluya Spartacus Egchel
6 248 Martien Amendt Isis Noordenhoek Numero Uno Broekhuizenvorst
7 229 Paul van Wylick Diamantino Diamant de Semilly Velden HC
8 359 Laura Hoogeveen Wicro Eowyn Esteban xx
9 372 Lonneke Mulder Hermine Hermes de Luxe Sittard
10 103 Thieu Hendriks Athina vd Tichelrij Z ARKO III Roggel
11 209 Lou van de Goor Casserine Cassini Sevenum
12 181 Anne - Marie Poels D-Izembla Z Dexter Swolgen
13 301 Christel Spitters Zandcartheuzen z Zandor z Meijel
14
15 394 Freek Vestjens Isa Biscayo Sevenum
16 388 Lucas Coimbra Nobility des Oregons President Mierlo HC
17 110 Janine Maassen Hymette Berlin Helden
18 388 Lucas Coimbra Nobility des Oregons President Mierlo HC
19 432 Robby Krowoza It's you El Primero HC
20 435 Nina Wester Cooper Connor HC
21
22 317 Julia Titulaer Neo K Z Non Stop Venlo
23 316 Denise De Jongh Ebelina Whitesnake Asten
24 329 Lucienne Couperus Herena Applaus Grashoek
25
26 440 Lars Kersten nefertitti Egchel
27
28 247 Martien Amendt Image Zacharov Broekhuizenvorst
29 461 Jeanne Heijligers It's me Corland Asten
30 230 Paul van Wylick Colfosco Junior Colfosco Velden
31 264 Jan Maly Eas Jay R Mermus R Maasbree
32 436 Tara van der Leegte Calipso Vainqueur
33 360 Laura Hoogeveen Wicro Imagine That Zirocco Blue
34 425 Amy Eriksson Lidmaatschap 2018 - HC
35 395 Freek Vestjens HBR The Dude Namelus R Sevenum
36 236 Zygimante Ausraite Action Maker - Sevenum HC
37 445 Rene van Zuilen Hollywood Namelus R HC
38 210 Fien van de Goor jelin - Sevenum
39
40 306 Meike van der Heyden Dizzerd Wizzerd Wanssum
41 373 Lonneke Mulder Iness Clinton Sittard
42 410 Anne - Marie Poels Silver Moon Feinsnitt Swolgen
43 182 Enrique Borbolla Alba Onbekend Swolgen HC
44
45 208 Lou van de Goor Nikita - Sevenum
46 363 Ilse Vossen Jacobo Nonstop 1590 Bwp Ell
47 2 Saskia Drissen Gradarina Vleut Maasbree
48 302 Christel Spitters Hummer Casall Meijel
49
50 231 Paul van Wylick Verdi's Adel Verdi Velden
51
52 223 Lars Kersten Miss plot van de knuffel Plot blue Egchel
53
54 249 Martien Amendt Iridiumbridge Dexter R Broekhuizenvorst
55 265 Jan Maly Illinois Spartacus Maasbree