Klasse B zaterdag 15 december


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse B rijstijlparcours met barrage
Aanvang: 09.30 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 15 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
G. Peeters
A. van Enckevort
H. van Lier
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 15.-
5e prijs: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 218 Lars Kersten Clarimo girl Clarimo Egchel HC
2 235 Paul van Wylick Curly Sue Contino Velden HC
3 414 Johan Bergs Jarinja NN Vierlingsbeek HC
4 368 Laura van de Ven Glenn - Eersel
5 108 Janine Maassen Jelena Harley VDL Helden
6 148 Lynn Van de Water Fialita Vigaro Blitterswijck
7 158 Angelique Dohms Ippo Pippo Eldorado vd Zeshoek Beesel
8 371 Ivan Pezzim Jhoy nn Baexem
9 315 Britt Urlings Histella Londontimes Echt
10 83 Ines Kessels Ilona Toulon Nederweert HC
11 176 Lisa Stroucken CyrenaZ Crowtano Z
12 349 Dennis Evertse Jodokus Harley Bakel HC
13 10 Britt Muijselaar Hashtag Zandor Z Grubbenvorst
14 321 Anouk Geunis Jelena G Zirroco blue VDL Bocholt
15 330 Lucienne Couperus Jamir Vittorio Grashoek
16
17 320 Sterre Urlings Juno Numero Uno Echt
18 404 Mans Thijssen Capistrano -
19 430 Robby Krowoza Javia El Primero HC
20 358 Loes Beckers J'ardy Parisol Dynamite van 't Zorgvliet Sevenum
21 415 Johan Bergs Just especiale Cardento Vierlingsbeek HC
22 328 Nadja Verspagen Gravin Kiolien Z Grafiti Van Den Bisschop Weert
23 228 Paul van Wylick Nightwish Numero Uno Velden HC
24 219 Lars Kersten Jolene Opium Egchel HC
25
26 393 Suze van Horrik Conquistador Z Cidane Heythuysen
27 61 Anke van Oerle Cartouche Z Commander Panningen
28 340 Ivonne Couwenberg Geste Rosa C Numero Uno Helenaveen
29 313 Alicia Bocken Zonneglans French buffet Weert
30 312 Emma Bocken Kadessa Z Kannan Weert
31 102 Thieu Hendriks Athina vd Tichelrij Z ARKO III Roggel
32 109 Janine Maassen Hevade - Helden
33 327 Vivian Vestjens Coconut Pearl Calico Kessel
34
35
36 384 Bonnie Reinders Dante 1 Lottum
37 149 Lynn Van de Water Billuster Feinschnitt Blitterswijck
38 443 Rene van Zuilen Classic Gentleman Z Colman HC
39 377 Mireille Couperus Jinx Namelus R Grashoek
40 428 Nina Stroucken Star Snip NS Quick Orion D’elle
41 123 Esther Roeven Jelectra Toulon Maasbree HC
42 429 Nina Stroucken Star Snip NS Quick Orion D’elle HC
43 159 Angelique Dohms Just in Time GS El Primero Beesel
44
45 441 Lars Kersten Nena NN Egchel HC
46 431 Robby Krowoza Capitano Cornado HC
47 298 Simone Willems Freire nn Deurne
48
49 178 Anne - Marie Poels Emilion NN Swolgen HC
50 416 Johan Bergs Just first verdi first verdi Vierlingsbeek HC
51 456 Luc van Horen Ino Numero Uno Panningen