Klasse M zondag 16 december


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse M - 2 fasen
Aansluitend aan de klasse L.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 16 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
E. Smeets
M. Van Soest
J. Timmermans
Prijzengeld
1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 468 Thomas Wiesener Cera NN HC
2 407 Mans Thijssen Giominka Numero Uno
3 203 Teun Vestjens Hope Onbekend Sevenum
4 185 Roald van Lankveld Highland lady Numero Uno Ysselsteyn (lb)
5 52 Wendy Basten Eindhoven Berlin Haelen
6 342 Britt Snoeks Ganymedes cardento Valkenswaard
7 310 Wouter Enzerink Zabrina Calvados Asten-heusden
8 339 Jeanne Heijligers Izadora Cador Asten
9 303 Christel Spitters Zandcartheuzen z Zandor z Meijel
10 99 Leon Vos Grassi Spartacus Swalmen
11 155 Eliane Smittenberg Esminka Numero Uno Kleve
12 91 Inge Sonnemans Uline van ter Hilst Churchill Panningen
13 76 Wiel Heber Hero Diamant de Semilly Asenray
14 68 Paul van Montfort Charlotte Z Canturo Maria Hoop
15 72 Mans Buurman Geminka Ukato Roggel
16 54 Iris Lambrichs Cortes Cormint Klimmen
17 272 Jan Maly Eas Jay R Mermus R Maasbree
18 292 Britt Driessen Lortina Z Larino Beesel
19 454 Ron Theelen condor commander
20 124 Iris Michels Highlight Quality Time Liessel
21 26 Roy Hendriks Rakker landino Roggel
22 119 Elke Jaspers Hera Namelus Swalmen
23 447 Renee de Weert Nena Non-Stop
24 96 Luc van Horen High Fidelity Spartacus Panningen
25 408 Mans Thijssen Happy Tangelo vd zuuthoeve
26 347 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
27 392 Lucas Coimbra Jovanotti - Mierlo HC
28 289 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
29 97 Marloes Thoonen Hoby Keysershof Astrello Oeffelt
30 59 Lianne van Vegchel Hidden Way Cassini Gold Meerlo
31 224 Evi van der Cruysen Limerick Z Lordanos Oeffelt
32 386 Yannick Hendrikx Gerry Butler carrera Heythuysen
33 382 Wouter Enzerink Guess Who ukato Asten-heusden
34 226 Teun Vestjens Girona Calvaro Sevenum
35 186 Roald van Lankveld Zamorano RVL Z Zambesi Ysselsteyn (lb)
36 284 Twan van Dijk Eclips Wizzerd Baarlo
37 300 Koen van Dijk Amanda Gentleman Baarlo
38 467 Thomas Wiesener Cordi NN HC
39 378 Renske Vreeswijk Gugalu Sheraton Echt
40 237 Henri van Monfort Bella Donna Z Calvaro 6 Wijnandsrade
41 77 Wiel Heber Huupie Wizzerd WV Asenray
42 162 Kim Mestrom Candelight Z Candillo Ohe En Laak HC
43 216 Fien van de Goor Ielouka Onbekend Sevenum
44 338 Jeanne Heijligers Havanna Crespo VDL Asten
45 423 Reuver
46 332 Elisabeth Aspen Graziano Evertsoord
47 294 Daniel Melis Cheetah STM Lupicor Tegelen HC
48 73 Mans Buurman First Flow Numero Uno Roggel
49 53 Iris Lambrichs Toublue Toulouse Klimmen
50 100 Leon Vos Laurentinus Larimar Swalmen
51 409 Mans Thijssen White Socks Cantos
52 291 John Driessen Cupido Contendro Beesel
53 274 Jan Maly Illinois Spartacus Maasbree
54 117 Marco Jaspers Deka Douglas Swalmen HC
55 462 Rene van Zuilen Elano Whitaker
56 470 Teun Vestjens Hannah - Sevenum