Klasse L Zondag 16 december


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse L - 2 fasen
Aansluitend aan de klasse B.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 16 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
E. Smeets
M. Van Soest
J. Timmermans
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 15.-
5e prijs: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 469 Serena Van Werkhoven Alyana NN
2 422 Selma Van Werkhoven Lovely Lady nn Neerglabbeek
3 270 Jan Maly Noa Van De OudeMolenhoeve Numero Uno Maasbree
4 395 Freek Vestjens HBR The Dude Namelus R Sevenum
5 451 Adrian Datsinski NN NN HC
6 465 Thomas Wiesener Cordi NN HC
7 198 Teun Vestjens H-Brusia - Sevenum
8 352 Feike Linders Toy Story Diarado Nieuw-bergen
9 346 Whitney Stinges Illenore Indoctro Reuver
10 318 Femke Coenen Electric Dream Applaus Baarlo
11 5 Liesbeth Berben Cuverdi Verdi Heythuysen
12 214 Lou van de Goor Casserine Cassini Sevenum
13 116 Marco Jaspers Ion Baltic Swalmen
14 391 Lucas Coimbra Nobility des Oregons President Mierlo HC
15 135 Bojenna van Gils Newton Z Nabab de Reve Beesel
16 113 Janine Maassen Hymette Berlin Helden
17 305 Liz Theelen Cést La Vie Z Cadence van 't Gelutt Haelen
18 285 Emily Ramakers Zette-b Indoctro Weert
19
20 210 Fien van de Goor jelin - Sevenum
21 184 Roald van Lankveld Jordan A Douglas Ysselsteyn (lb)
22 31 Lotte Jeurissen Go-Go Z Guidam Maria Hoop
23 134 Manon Veekens Elsludine S Indoctro Meijel
24 132 Hans van Melick Furano canturano Neer
25 174 Tamara Derckx Covellin Cosmo
26 86 Anniek Vervoort Histique Bustique Kessel
27 402 Freek Vestjens Granit Udancer Hero Sevenum
28 133 Eva van Poppel Cynthia Phin Phin Velden
29 29 Kelsey Kierkels Indiriska I'm special de muze Ospel
30 63 Ruud Houben Elvina Ustinov Roggel
31 42 Kevin Steeghs Imero El Primero Kessel
32 374 Celeste Smeets In The Mood Wandor Van De Mispelaere Beringe
33 146 Irma Vos Gaila Z Gaillard de la Pomme Dilsen
34 14 Hennie Driessen Imposant Don Diablo HX Selfkant
35 146 Irma Vos Gaila Z Gaillard de la Pomme Dilsen
36
37 200 Teun Vestjens Enterprise Emerald vh Ruytershof Sevenum
38 271 Jan Maly Excalibur SR Z Elvis Ter Putte Maasbree
39 369 Kiko Arends Irene Numero uno Sevenum
40 66 Ingrid Jakobsen Idesto Modesto Kessel
41 138 Hay van Wijlick Chakira Hemmingway Reuver
42 115 Marco Jaspers Ilias Nabab de Reve Swalmen
43 19 Romy Ticheloven Nairobi Diamant de Semilly Reuver
44 213 Lou van de Goor Nikita - Sevenum
45 427 Selma Van Werkhoven Carli de la ferme Blanche Z - Neerglabbeek
46 55 Tamara Bal Gucci Gochique Whitesnake Nuth
47 104 Denise Janssen Funny Fastrade SB Viceroy T Roggel
48 15 Chantal van Heel I.Zermie Warrant Roggel
49 21 Kylia Houben Captain Denver Berlin Roggel
50 98 Leon Vos Grassi Spartacus Swalmen
51 90 Inge Sonnemans Uline van ter Hilst Churchill Panningen
52 304 Christel Spitters Hummer Casall Meijel
53 71 Tessa Duijf Going on van de Rikse Bernini Helden
54 32 Lotte Jeurissen Viento Special D Maria Hoop
55 57 Iris Lambrichs Fabelle Tierre PS Diabeau van de Heffinck Klimmen
56 67 Juliette van Montfort Charlotte Z - Maria Hoop
57 295 Megan Burhenne Pepperhill Negro Venlo
58 343 Gijs Kole Cassina Cassini II Valkenswaard
59 252 Minouk Franssen Fadonja Zirocco Blue Reuver
60 452 Roald van Lankveld Intersant Nabab de Reve Ysselsteyn
61 1 Saskia Drissen Gradarina Vleut Maasbree
62 199 Teun Vestjens HBR Jordan - Sevenum
63 446 Renee de Weert Horafina For fashion
64 466 Thomas Wiesener Cera NN HC