Klasse B zondag 16 december


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse B rijstijlparcours met barrage
Aansluitend aan de klasse BB


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 16 december 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
E. Smeets
M. Van Soest
J. Timmermans
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 15.-
5e prijs: € 12.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 313 Alicia Bocken Zonneglans French buffet Weert
3 17 Daniel Schmidt Okidoki GS Montreal Belfeld
4 85 priscilla Hartman Allstar Andiamo Venlo
5 336 Elisabeth Aspen Jules-Marie Entertainer Evertsoord HC
6 38 Sem van de Pas Joviality Warant Kessel
7 280 Ivo Steeghs B. Garanta Big star junior Panningen
8 34 Anouk Neefs Calibra Conello Helden
9 380 Emma Bocken Kadessa Z Kannan Weert
10 326 Elke Geraedts Utopia Z Ustinov Baexem HC
11 307 Teun Bout Dulks Emiel Aerobic Meijel
12
13 400 Freek Vestjens Dylano - Sevenum HC
14 40 Maikel Steeghs Ietessa Don diablo Kessel
15 268 Jan Maly Bumble Bee Star M Z Bisquet Balou VD Mispelaere Maasbree HC
16 275 Linda Meures First Arthos R Selfkant
17 290 Jort Op het Veld Zaricolle Z Zandor Z Meijel
18 27 Anne-Marie Metzer BJ'Royal Diabeau Roggel
19 11 Britt Muijselaar Hashtag Zandor Z Grubbenvorst
20 30 Rick Van den Kerkhof Cumorka Copin van de broy Koningslust HC
21 151 Mans Buurman Carlos - Roggel HC
22 106 Suze van Horrik Imagine Vittorio Heythuysen
23 6 Jamie Schroembges Haradette S Baltic VDL Wellerlooi
24 13 Hennie Driessen Ivar-Marie Entertainer Selfkant
25
26 351 Feike Linders Toy Story Diarado Nieuw-bergen HC
27 50 Thijs Linders Ciamorka Z Canterburry Baexem HC
28 39 Sem van de Pas terry lady z Tyson Kessel
29 75 Joyce Ermens Easton Akribori Oploo
30 111 Janine Maassen Jelena Harley VDL Helden
31 128 Danice Giesbertz Whoopi Romantico li Kessel
32 145 Koen Janssen I'M Special Nabab de reve Dilsen
33 143 Mariska Ewalds Juweel Van De Renger Zambesi Baarlo
34 44 Angelique Dohms Ippo Pippo Eldorado vd Zeshoek Beesel
35 137 Aniek van Wijlick Weltina Z Welthit Reuver
36 131 Hans van Melick Inferno Harmony Neer
37 130 Vivian Vestjens Coconut Pearl Calico Kessel
38 129 Arne V,T Delemarre Fair Lady Cayado Kessel
39 188 Bianca Carbone Charlie Roux Blue Z Chaleureux Siebengewald HC
40 175 Lisa Stroucken CyrenaZ Crowtano Z
41 28 Kelsey Kierkels Joepie Capitols icoon Z Ospel
42 20 Kimberley de Greef Hinde Belle Quality Time Maasbree
43 345 Loes Smits Claudius CR Clearway Lottum
44 362 Esme Marres For Aimee Boss Meijel
45 41 Maikel Steeghs jules bustique Kessel
46 94 Peter Grommen Hensley NN Koningslust
47 152 Mans Buurman Indy - Roggel HC
48 92 Inge Sonnemans High performance cavalier Panningen
49 399 Freek Vestjens HBR Even Flow Kannan Sevenum HC
50 87 Joni Vollenberg Jillz s.a. bugatti vdl Melderslo
51 74 Elisa Vaessen Tolana Z Tolano van 't Riethof Maasbree
52 60 Marieke Vervoort Jumero El Primero Kessel
53 51 Thijs Linders Belfast Z Bamako de Muze Baexem
54 7 Jamie Schroembges Izadette S Van Gogh Wellerlooi
55 43 Mariana Heijmans Coratina Connor Kessel
56 12 Hennie Driessen Con Cosmos Con Cosmos Selfkant
57 136 Sem van de Pas High Heels Nabab de Reve Kessel
58 112 Janine Maassen Hevade - Helden
59 107 Suze van Horrik Hailey Numero Uno Heythuysen
60 281 Ivo Steeghs Iranta Namelus Panningen
61 288 Britt Driessen Purdey - Beesel
62 297 Robert Bole Nandy Hos do ----
63 45 Angelique Dohms Just in Time GS El Primero Beesel
64
65
66 350 Feike Linders Thriller Sandro Boy Junior Nieuw-bergen
67 62 Anke van Oerle Cartouche Z Commander Panningen
68 451 Adrian Datsinski NN NN HC