Rubriek:4 Klasse Z (twee fase special)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubrieksponsor: Braat Auto's Sprang-Capelle en Timmermans Verzekeringen.

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 14 december 2019
Tijd: 16:10
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Kuijer
G Heijkant van
H Wijnbergen
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21 74 Nick van der Graaf Santos Hos d'o Rucphen
22 109 Michael Korompis Grobo de la ferme blanche carembar de muze Oostmalle HC
23 116 Kim Emmen FIOLITA DIAMANT DE SEMILLY Dinteloord HC
24 Danny Willems Green Power VL Baltic Oosteind
25 Anouk Van Der Velde Dienko Indoctro Rijsbergen
26 Stefanie Saperstein Chatel van de Wolfsakker Nabab de Reve Asten
27 Deborah Lazzarotto Gasha nn DINTELOORD
28 Monique Jespers Celinde Indorado Oosteind
29 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Sprundel
30 Michelle Bouman Damos Vaillant Dongen
31 niels fockaert boevee lupicor DINTELOORD
32 Sabine Alders Dorita Namelus R Minderhout
33 Kaylee Heynen Chanel van de laarse heide Carolus ll Tholen
34 Falih Aldulaimi Dilandra Concorde Essen
35 69 Luke Suijkerbuijk Degina Dulf Van Den Bisschop Rucphen
36 51 Casper Timmermans Berona Corland Waspik
37 39 Dane Hoeve Hommage de Reve Nabab de Reve Hulten
38 73 Bas Knijff Hangover van de Postbaan Nabab de reve Oude-tonge
39 Christy Dictus Ella connor Achtmaal
40 Nick van der Graaf Happiness Darco rucphen
41 25 Ilonka Kluytmans Image of Roses Sheyenne de Baugy Alphen
42 Jody van Gerwen Gladiator Onbekend Limbricht
43 Rebecca Hellemons T-Gavoli Z Twister De La Pomme Oudenbosch
44 Sacha de Wit Hugo Boss Baltic ossendrecht
45 Laurens Graper Happy Road Quality Time Prinsenbeek
46 Mark Jespers Faith in blue Zirocco blue prinsenbeek
47 Martine van den Eynden Evillette van Beek Clinton 1 Lepelstraat
48 Leonie Aertsen Jeunesse S Canturano Wuustwezel
49 Joris van Helmond Hakuna Matata Crespo Asten HC
50 35 Lianne Korevaar Couleur Queen Couleur Rouge Rotterdam
51 110 Michael Korompis geban van beek Vigaro Oostmalle HC
52 117 Kim Emmen Audi's Flock Spartacus Dinteloord HC
53 Maxi de Weert Frivole Quasimodo van de Molendreef Ossendrecht
54 Danny Willems Glavia Baltic Oosteind
55 Anouk Van Der Velde Hillary Cassini Gold Rijsbergen
56 94 Deborah Lazzarotto Gaetano Musterd nn Dinteloord
57 Nick van der Graaf El Hordorado Z Eldorado vd Zeshoek rucphen