Rubriek 9: Klasse Z (1.30 m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 2 november 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 17.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Charlotte Augier de Moussac Jules Verne Flamenco de Semilly Weert
1 803 Teun Vestjens Hope Onbekend Sevenum
2 743 Aniek Poels Barry White 3 Twisther Swolgen HC
3 Freek Vestjens Girona Calvaro Z Sevenum
4 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
5 440 Mans Thijssen Punjab perigeuix Sevenum
6
7 Paul van Wylick Clintender Clinton I Velden
8 703 Mel Thijssen Charlie - HC
9 Pieter Keunen Footlose HX Bustique Kessel
10 63 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
11 17 Annelore Willeboer Funky Ukato Nisse
12 Fried van Stiphout Captain Jack Jumpilot (ex Jumper) Hegelsom
13 Kim Jacobs Cwaprice Z Celestinus Klein zundert
14 Nikita Mansour Li-Lu Lancer 3 Asten
15 Rodrigo Morgado Devon Unaniem Venray
16 Niels Knape Garibaldi Toulon Swalmen
17 99 Veronique van Wijlick Alyana Z Calvin Z Kessel
18 Wiel Heber Hajime Tangelo van de Zuuthoeve Asneray
19 Loewie Joppen Greace Numero uno Maasbree
20 731 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik HC
21 Finn Boerekamp Gradini Diarado Someren
22 Joep van der Kampen Fast Forward Zidane Sevenum
23 Mathijs van Asten Bloom du Plessis Orient Express ysselsteyn
24 Ozgur Ozkan Viper Z Vleut Helmond
25 668 Oda Charlotte Lyngvar ECL Gina - Baarlo
26 593 Paul Janssen Fontanarosso V. Alba R Well
27 328 Viktoria Schmidt Bacardi DV volgt nog Darmstadt
28 884 Aniek Poels Grand - Swolgen
29 Monique van den Broek Dantos HBC Cantos Sevenum
30 624 Caroline Poels Kadafi Winningmood
31 Imke Gradussen Feberlina Calvaro Z echt
32 Freek Vestjens Gluck Lexington Sevenum
33 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
34 443 Mans Thijssen White Socks Cantos Sevenum
35 24 Jil Buijze Goodlady Untouched Oudelande
36 765 Leon Thijssen Diablo Z Diarado
37 Paul van Wylick Slytherin Stakkato Gold Velden
38 604 Pieter Keunen Euro-Star Blue - Kessel
39 704 Mel Thijssen Galisha 846125GT
40 282 Jordi van Oosterhout Fame Kannan Rotterdam
41 Lisa Bongers Elixer Zacharov wijchen
42
43 600 Rodrigo Almeida Isolde vd Heffinck Contact vd Heffinck Maasbree HC
44
45 659 Nick van den Broek Bernardo vd helle Darco Sevenum
46 100 Veronique van Wijlick Captain Jack Calvin Z Kessel
47 Wiel Heber Faline Eldorado van het Zeshoek Asneray
48 115 Niels Tacken Good luck Onbekend Horst
49 Finn Boerekamp Gucci Chellthago Z Someren
50 Joep van der Kampen Marij van ‘t Vliegenhof My Tender Sevenum
51 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak koningslust
52 585 Martina Bernini Cassiopea Cassini I
53 728 Emile Tacken What a Chin - Meterik HC
54 Elke Geraedts JK Horsetrucks Cheere Leader Cascon Baexem
55 Ozgur Ozkan Doctor D Nnnnn Helmond
56 801 Rodrigo Morgado Osto Condor Venray HC
57 747 Aniek Poels Diserta - Swolgen
58 Silke Hönig Valparaiso Valentino Waltrop
59 298 Viktoria Schmidt Diva HX Indoctro Darmstadt
60 572 Oda Charlotte Lyngvar Fereuse - Baarlo
61 martin sterzenbach For fun - Dorsten
62 Marek Leufkens another lady padinus Meterik
63 64 Teun Vestjens Fiwalda Amadeus Sevenum
64 735 Mathijs van Asten Esther II Des Brumes Little Rock Ysselsteyn
65 658 Nick van den Broek Chellano II Contendro Sevenum
66 766 Leon Thijssen Tylientje Z Tyson
67 761 Lovise Klemetzen Check out Check In Swolgen HC
68 Ralph Slaats Fabio Calvaro Z Waalre HC
69 Rik Haves Tiens Key Triomphe De Muze Haelen
70 209 Tanja Torgilsman-van Bakel Giaantje Toulon Swolgen
71 John Steeghs Coenig Cordobes 1 Meterik
72 756 Maja Burnell Carlospi NN
73 Marc Beckers Gothique Zacharov Roggel
74 330 Marinus den Doelder balsamine d ariel mylord cartagho Sint Gillis Waas
75 Björn Kuwertz Quantum Trost Quintero Korschenbroich
76 23 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla Oudelande
77 843 Caroline Poels Jade - HC
78 Piet Raijmakers Jr. Grand Prix Vigo Asten
79 796 Robby Krowoza Bambi Carenzo Roermond
80 Maikel van Mierlo Gycara Ticallux Verte koningslust
81 Wiel Heber Luna van de Hoeve Elpeaser Van ''tHeike Asneray
82 65 Teun Vestjens Kappa De Quijas Indoctro Sevenum
83 767 Leon Thijssen Carado -
84 729 Emile Tacken Selva Stolzenberg Meterik
85 118 Niels Tacken Goodwill Tangelo vd Zuuthoeve Horst Aan De Maas
86 Nick van den Broek Dubai HBC NN Sevenum
87 571 Oda Charlotte Lyngvar Trouble Tangelo vd Zuuthoeve Baarlo
88 Viktoria Schmidt Sir Douglas Douglas VDL Darmstadt
89 856 Lisa Bongers Donbalian Carthino Z Wijchen HC