Rubriek 4: Klasse 6-jarige


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 2 november 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 John Steeghs Haltic Baltic VDL Meterik
2 Tim van de Oetelaar Quote Z - Kessel
3 Kristian Houwen Spring Key SRZ Spartacus Wanssum
4 Maikel van Mierlo Hamilton andiamo koningslust
5 568 Oda Charlotte Lyngvar Hurby Baarlo
6 martin sterzenbach Hugo Crespo Dorsten
7 Dave Maarse Cunami Clinton I Wellerlooi
8 Nick van den Broek Ha-Cantos Cantos Sevenum
9 Patrick Lemmen Contharinia PS Conthagoras Baarlo
10 Elke Geraedts Dutch Fellow Z Dutch Capitol Baexem
11 Marc Beckers Hamilton Conthargos Roggel
12 329 Marinus den Doelder sina spiderman Sint Gillis Waas
13 940 Christina Kallmert Haran Quality Time Oirlo HC
14 Dorien Stevens Bellevie Deg Z Balou Hamont
15 603 Pieter Keunen Huupie Donja - Kessel
16 Iago Fratti Helmig-K Cardento Mierlo
17 Rob Heyligers Colante Cuba Asten
18 Martine van den Eynden Hurricane Numero Uno Lepelstraat
19 Ruud Vermeulen Harvey Baloubet du rouet Swolgen
20 Thomas Senne Kobe de l'éau Kannan Schimmert
21 Anne - Marie Poels Navarino Numero Uno Swolgen
22 John Steeghs Happy Feed - Meterik
23 Tim van de Oetelaar Harlekijn vd Horst Quality Time Kessel
24 Kristian Houwen Tannan HS Taloubet Z Wanssum
25 238 Erik Ickenroth Tippy Z Tyson Beesel
26 785 Espen Wielunski Halifax - Leunen
27 Joost Martens Maybel e Fiji off colors Sevenum
28 Piet Raijmakers Jr. Olaya Ogano Sitte Asten
29 158 Michelle Evertse Hiana Blue Zirocco Blue Nieuwland
30 daan De Cleene nestor elvis ter putte sint-gillis-waas
31 Maikel van Mierlo Hummertime London koningslust
32 Robby Krowoza Clever Z Crown Z Roermond
33 Dave Maarse Hot Chocolate AG Harley Z Wellerlooi
34 Nick van den Broek Highway HBC Casall Sevenum
35 Patrick Lemmen Hugo Boss Zirocco Blue Baarlo
36 489 Berenda Smittenberg Haminko L Numero Undo Kleve
37 Catherine Pasmore Micki Mikado Nabab Eindhoven
38 Rodrigo Almeida Clear Round of Picobello Clearway Maasbree
39 Sacha de Wit Hugo Boss Baltic Ossendrecht
40 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meterik
41 Kristian Houwen Taloubest Taloubet Wanssum
42 Tim van de Oetelaar Highlight HX Elvis ter Putte Kessel