R6 - Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

Rubriek 6 - Springen klasse L
Twee Fasen Special (KNHS art. 274.5.f)

Zaterdag 20 oktober 2018
Aanvang: +/- 15.00 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 20 oktober 2018
Tijd: 15:00
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Micky v.d. Oetelaar In Style El Primero Veghel
2 Suzan van Gastel Humphry Thunder vd Zuuthoeve Sint-Oedenrode
3
4 Maarten van Rooy Irianne-s Zirocco bleu Oirschot
5 Ricardo Hartman Grand Tari Cardento Venlo
6 Aafke Timmermans Dopharma’s Jincaja Blue Plot Blue Middelbeers
7 Belle van Breugel Jupiter JK Untouched St. Michielsgestel
8 Melissa Verhoeven Hulk nn Son en breugel
9
10 Jinte van Dongen Dakiro van Berkenbroeck Perhaps vh molenvondel Waalre
11 Alexander Vincentius Ireuza Numero Uno Heesch
12 Herman Swinnen Lefino DV Z Levisto Z Leende
13 Judith Spanjers Ibbe S Zirocco Bleu Schaijk
14 Bente Kuipers Flower Blue Zirocco Blue Boxtel
15 Ise Rosendaal Never Forget Me Aquilino Boxtel
16 Marloes Merks Dora Bella Daredevil Sint Oedenrode
17 Jens van der Meer Jillz Chaman Tilburg
18 Toon van Mensvoort Gebria Cardento Oirschot
19 35 Jade van Hunnik Humberto Saffier Veenendaal
20 Sem Huizenaar Zanja van de Beekerheide Sydney Venlo
21 36 Frank van der Sloot Izabella Entertainer Tilburg
22
23 68 Marwin van den Nieuwenhuijzen G-Star Singapore Sint-oedenrode
24 Romy Schippers Estinov Ustinov Berlicum
25 Ilvy Schippers Mr Jingles Hors La Loi Berlicum
26 Britt Schippers Faithfull Roven Berlicum
27 Suzan van Gastel Hotshot Inshallah de Muze Sint-Oedenrode
28 Elisa Brouwers impress Zirocco Blue Mierlo
29 Journey van Eerd Knegt's Icelos Dakar VDL Veldhoven
30 Micky v.d. Oetelaar Heavens Fire Spartacus Veghel
31 Chanique van der Bel Kingston Contact van de Heffinck Son en Breugel
32 69 Denise De Jongh Ebelina Whitesnake Asten
33 Mike Kouwenberg Nouba Houba Hop Royal Z Veldhoven
34 Michelle Das Indigo Blue S Plot Blue Son en breugel
35 Yannick Janssen van Grunsven Alpina Erp...
36 Koen van de Sande Wannebee Lupicor Liempde
37 Mila van den Broek Orlando nn Valkenswaard
38 daphne van den Putte Elegance zurich Valkenswaard
39 Mark van Roy Guidam Hop Quality Time Oirschot
40 Karlijn van Roy Enrique M Harly VDL Oirschot
41 Eveline van der Looij Zillkenney Corland Sint-Oedenrode
42 summer Weezenbeek Waomi Carland Ospel
43 Pleun van der Vleuten Gerdina Diarado Sint-Oedenroden
44 Mandy Jansen Icarla Breitling breugel
45 Isabel Geers Fleur Donja Vleut Son en Breugel
46 Ricardo Hartman Herbie Mylord Carthago Venlo
47 Maarten van Rooy Dave NN Oirschot
48 Aafke Timmermans Dopharma’s Ida Numero Uno Middelbeers
49 Yves Winkelmolen Helsinki handyman Dayton sitte Son en breugel
50 Micky v.d. Oetelaar Imagine Canabis Z Veghel