R4 - Klasse Z en ZZ


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

Rubriek 4 - Springen klasse Z en ZZ 
Twee Fasen Special (KNHS art. 274.5.f)

Zaterdag 20 oktober 2018
Aanvang: +/- 12.45 uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 20 oktober 2018
Tijd: 12:45
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 78 Arnold Boerekamps Zeppe Blue Chirocco Blue Z Asten
2 79 Pieter Coppes Faithfull C Warrant Z Bergharen
3
4 33 Kessy van Berlo Belle- Fomia verdi Z Veghel
5 52 Jos van Heijst Cesar D Vegas Vdl Z Nuenen
6 13 Suzan van Gastel Flash Go Ziesto Go Z Sint-oedenrode
7 80 Veronique van Wijlick Captain Jack Calvin Z Z Kessel
8 75 Freek Vestjens Girona Calvaro Z Z Sevenum
9 76 Fien van de Goor Cassirinne S Z Cassini II Z Sevenum
10 81 Nina van Enckevort Darc du Rona Z Diarado Z Nijnsel
11 62 Marwin van den Nieuwenhuijzen Figo Chacco Blue Z Sint-oedenrode
12 82 Martijn van Stiphout Hannibal Andiamo Z Sint
13 83 Stijn Theeuwes Dopharma's Forious Viceroy T. Z Veldhoven
14 84 Ellenore Kluin Haley D Warrant Z Schijndel
15 85 Githa van Beurden Erocco B Zirocco Blue Z Hilvarenbeek
16 86 Maartje Verbakel Franklin 6 For Edition Z Lieshout
17 87 Journey van Eerd Knegt's Gaudi Zambesi Z Veldhoven
18 88 Judith Martens Lynn vd Sonniuswijck Cicero Z Z Nijnsel
19 89 Anne van Liempd Carribean Z Chellthago Z Z Sint-oedenrode
20 17 Arnold Boerekamps Fawan van Beek Clintord Z Asten
21 90 Pieter Coppes Eavantus C V. Alba 69 Z Bergharen
22 95 Belle van Breugel Exploit Go Lupicor Z St.
23 92 Elisa Brouwers Fidel Lupicor Z Mierlo
24 93 Jens van der Meer Hercules-r Zirocco Blue VDL Z Tilburg
25 18 Alexander Vincentius Glasgow O Lord Z Z Heesch
26 16 Suzan van Gastel Grazia Go Tangelo vd Zuuthoeve Z Sint-oedenrode
27 94 Veronique van Wijlick Alyana Z Arthos R Z Kessel
28 77 Freek Vestjens Finlandlady Cicero Z van Paemel Z Sevenum
29
30 96 Fien van de Goor Hanfielou Spartacus Z Sevenum
31 64 Nina van Enckevort Alpen fee 1 Casall ZZ Nijnsel
32 32 Denise De Jongh Zolino Onbekend ZZ Asten
33 65 Mark van Roy E-Jopie-R Indoctro ZZ Oirschot
34 73 Marwin van den Nieuwenhuijzen Elvixis Sir Shutterfly ZZ Sint-oedenrode
35 66 Pieter Coppes Geavanta C Zambesi ZZ Bergharen
36 21 Arnold Boerekamps Getric van Beek Famtomas de Muze ZZ Asten