Klasse M Zaterdag 19 mei 2018


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse M     2-fasen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 19 mei 2018
Tijd: Aansluitend
Jury‘s
F Boerekamps
T Heijligers
P van Rijssel
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2
3 Manuel de Vasconcelos E sousa Eldorado - ospel
4 Thiago Ribas da Costa Lamm Addiction Lamm de Fetan Ysselsteyn
5 71 Mans Thijssen Batistuta NN
6 43 Silje Isdal Eide Hullahoep Heartbreaker HC
7 165 Joris van Helmond Haïti Cassini Il Asten
8 159 Alexander Davis Fenrir Cardento Kelpen-oler HC
9 83 Boy Peels Zao D'Hyrencourt Z Zandor Z Waalre
10 Chloe Heyrman Quidams rubenbos sz Quidam Asten HC
11 Chen Rich Gemler Diarado Liessel HC
12 Kim Sturme Echt wel Diarado Bakel
13 Marcel Groen Gershwin Mr. Blue Mierlo
14 Tim van de Oetelaar Halocia bustique kessel
15 Martijn Verpoort Givenchy Hamlet Veghel
16 Sanna Olsson Ingren Caesaria - Kessel
17
18 168 Niels Bulthuis Hadera Carrera vdl Echt
19 125 Ozgur Ozkan jk horsetrucks anastacia comanchie Helmond
20 172 Rob Heyligers Ici Douglas Asten
21 173 Robbert Ehrens Classica Clearway Weert
22 Sanne van Gendt Lincom's Illusion Arezzo vdl Nuenen
23 Solveig Keskula Giant Londontimes Heeswijk
24 Yannick Hendrikx Gerry Butler carrera Heythuysen
25 Rebecca Lindberg Hannibal Rascin Aarle-Rixtel
26 Jesper Romp Vivant vivant Goirle
27 Jeanne Heijligers Camelia Verdi Asten
28 Manuel de Vasconcelos E sousa Ella NN ospel
29 Thiago Ribas da Costa Followme Stakkato Ysselsteyn
30 34 Stephanie Whitworth Gustique Bustique Kessel
31 41 Tom Martens Gambler Spartacus TN HC
32 44 Silje Isdal Eide Lazzura Larinus W
33 Joris van Helmond Hyndla Up to Date Asten
34 Minttu Mannerkoski Arabella - ospel
35 Alexander Frijters Dollydot Cincinetti Retie
36 73 Mans Thijssen White Socks Cantos
37 Annelore Willeboer Huupie Donja Bernini ‘S heer Arendskerke
38 Luc Martens I'm the next be gentle Donder Ommel
39 Raf Vermeulen Coni Cumthago Zutendaal
40 179 Marcel van Driel Good Luck C-Ingmar Heeswijk HC
41 51 Maikel van der Vleuten El Wikke Eldorado Someren
42 Steven Daneels Hanna Tolan R Asten
43 Chloe Heyrman Supreme du bois aile H de bertrand Asten HC
44 Martien Adelaars hatsikidee Zirocco blue Heeze
45 60 Tim van de Oetelaar Fermelo Vingino Kessel
46 126 Jasper Bulthuis Cellino Cliostro Echt
47 127 Peter Bulthuis Genesis Carambole Echt
48 161 Jil Buijze Falco Baltic vdl Oudelande
49 160 Alexander Davis Zaccheaus Z Zandor Z Kelpen-oler HC
50 84 Boy Peels Happy boy Numero uno Waalre HC
51
52 Kim Sturme Hareina Spartacus Bakel
53 121 Marcel Groen Lennox van t Eigenlo Echo van t spieveld Mierlo HC
54 122 Martijn Verpoort Gomez Eldorado Veghel
55 Aisha Van Sprang gigi london times Asten heusden HC
56 Sanna Olsson Ingren Inus - Kessel
57 Nicole Caris carisma nabab de reve maria hoop
58
59 Ozgur Ozkan JK Horsetrucks Celeste JK Horsetrucks Commanchi Helmond
60 180 Rob Heyligers Hello Afellay Asten
61 68 Carine Sourial Carola Verdi HC
62 Robbert Ehrens Durette Z D'avo's Ducarlos weert
63 Sanne van Gendt Lincom's Ivory CL Cardento Nuenen
64 Solveig Keskula Gladys NN Heeswijk
65
66 Minttu Mannerkoski Chapeau - ospel
67 174 Joris van Helmond Zambaccio Zambesi Asten HC
68 175 Manuel de Vasconcelos E sousa Fabbe NN Ospel
69 123 Thiago Ribas da Costa Elyah Lalan Vingino Ysselsteyn HC
70 74 Mans Thijssen Cadiz Vancouver
71 46 Finn Boerekamp Gradini Diarado Someren HC
72 42 Tom Martens Ferrero Delatio HC
73 45 Silje Isdal Eide Diamantair x HC
74 35 Stephanie Whitworth Kepi vert du Buisson Z Karandasj Kessel
75 Tim van de Oetelaar Harlekijn vd Horst Quality Time kessel
76 Jesper Romp Hannes VR Eldorado van de zeshoek Goirle