Klasse B Zaterdag 19 mei 2018


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse B     Klassiek met barrage

Aanvang: 9.00  uur


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 19 mei 2018
Tijd: 09:00
Jury‘s
T Heijligers
P van Rijssel
F Boerekamps
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 18 Rebecca Lindberg Cannabis Z Chicago Z Aarle-rixtel HC
2 17 Marlies Hoorn C'est La Vie Cayado Weert HC
3 16 Robbert Ehrens Cayman Casalito Weert HC
4 102 Boy Peels I don't care Cannabis Waalre HC
5 Carolijn Coolen Femme Fatale STM Quality Time Mierlo
6 Jessica Van Os Deauville Quidam de revel Uden
7 Luc Martens Just Be Gentle Tyson Ommel HC
8 15 Joy Lammers Incredible blue Chacco blue Hamont HC
9 Marco Marchal Nano di Magico Elvis ter Putte Someren HC
10 12 Rob Heyligers Ielina nn Asten HC
11 27 Yannick Hendrikx Alibaba - Heythuysen HC
12 Rob de Bruyn - - Hooge Mierde HC
13 55 Arnold Boerekamps Zeppe Blue Chirocco Blue Asten HC
14 Jeroen Jacobs Ipsie Jumpilot Venray
15 66 Ida Sjögren Katina vd Holstenhoeve Z Kashmir vh Schuttershof Asten HC
16 Chen Rich Indian - Liessel HC
17 Belinda Koops Quite Catrick Quite Capitol Maarheeze
18 Danique Swagemakers Fairytale Numero Uno Heumen
19 Michelle Swinkels Hannelot Blue Plot Blue Moergestel
20 Niels Roozen Indira Plot Blue Moergestel
21 109 Sophie Claassen Quilano RVL Z Quintender Uden HC
22 110 Lynn Stareng Isabella's Zirocco Zirocco Blue Heeze
23 Janiek van de Rijdt First Choice Gaillard de la Pomme Heeswijk-Dinther
24 Lynn Stareng Isabella's Zirocco Zirocco Blue Heeze HC
25 80 Boy Peels Indiadien NN Waalre HC
26 Thieu Hendriks Athina vd Tichelrij Z ARKO III Roggel
27 senna van den berg Inie Minie springtime budel HC
28 20 Rebecca Lindberg Ingaro Inshallah de Muze Aarle-rixtel HC
29 Timon Van Leiden Everest Numero Uno weert
30 Marcel van Driel Indigo vd Muggenhoek Montender Heeswijk HC
31 33 Sanna Olsson Ingren Jones Kannan Kessel HC
32 Kim Huige Intouchable Untouchable Kessel HC
33 rachelle hanemaaijer Izomaris Durango vdl Someren
34
35 67 Raf Vermeulen Oceane Non Stop Zutendaal HC
36 Jessie de Beijer Talan van het Hobos Z Taloubet Z Hapert
37 Jill Vleugels Khalid van de Doelvelden Nabab De Reve Nuth
38 Nadia Gijbels Bad Boy Lucky Boy Eigenbilzen
39 Arnold Boerekamps Intel Ukato Asten HC
40 Carolijn Coolen Golden Girl STM Zacharov Mierlo
41 Jeroen Bruens Joanna Etoulon Eindhoven HC
42 Jessica Van Os Zoklund Zandor z Uden
43 Frans Burgers Ivory Harley VDL Moergestel HC
44 Luc Martens I will be gentle Verdi Ommel HC
45 14 Joy Lammers Nelson Vd broekkant Numero uno Hamont HC
46 Marco Marchal Olga Vigo d'arsouillies Someren HC
47 82 Boy Peels Incamara NN Waalre HC
48
49 28 Yannick Hendrikx Jacco - Heythuysen HC
50 Rob de Bruyn - - Hooge Mierde HC
51 22 Rebecca Lindberg Clever Girl Z Chicago Z Aarle-rixtel HC