Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 2 november 2013
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 32 Marloes van Rattingen Sanne's Calmador Cavalier Venray
2 59 Emma Johansson Magic Blue Mr Blue Blerick
3 118 Johan Bergs Numero Dos Numero Uno Grubbenvorst HC
4 127 Paul Janssen Donald Mermus R Well
5 98 Ellen Poels Costa Caretano Heide
6 160 Fried van Stiphout Captain Jack Jumpilot (ex Jumper) Hegelsom HC
7 15 Anneloes Verfurth Boy Bonamassa Vittorio Swalmen
8 168 Tamara Derckx Easy girl Unaniem Tienray
9 28 Lisette van den Berg Excellent Cassini Boy Jr Merselo
10 1 Nicole Denis Beluga Rs Florencio Venray
11 71 Martien Amendt Britta Odermus R Broekhuizenvorst HC
12 207 Christina Kallmert Dakarla Upgrade Oirlo HC
12 207 Christina Kallmert Dakarla Upgrade Oirlo HC
13
14 171 Michiel de Ruyter Europa Zazoe Meerlo HC
15 161 Lieke van Stiphout Dynamite Numero Uno Hegelsom
16 153 Tamara Derckx Carrera Verdi Tienray
17 154 Anne Veldman Catilla Veneur Hbc Mierlo
18 119 johan bergs lantal's july canturano Grubbenvorst HC
19 68 Loes Smits Special Feature Dominard Lottum
20 5 Chiara Palmi Eyecatcher Cassini Boy Junior Blitterswijck
21 41 Eva van Poppel Clizzard Wizzard Velden
22 58 Emma Johansson Eternitystreet A Beast Blerick
23 129 Aylin-filiz Bego Whisper Houston Well HC
24 128 Paul Janssen Ealba V. Alba 69 Well
25 138 Dafne Peeters B-Shantah Indoctro Oirlo
26 120 Johan Bergs Damellie Quasimodo Grubbenvorst
27 104 Britt Peeters Duke Dutch capitol Kessel
28 79 Rick Verheijen Checkmate V Ginus Lottum
29 101 Ge Derks Zemway Sam R Meterik
30
31 99 Ellen Poels Berlin Z Berlin Z Heide
32 84 Bonny Douven Borinke K Hinault Horst Aan De Maas
33 81 Els Hofmans Beaubelle Marome Nw Overloon
34 70 Martien Amendt Candilla Z Candillo Junior Broekhuizenvorst HC
35 69 Bojenna van Gils A Chance Z Asca Z Roermond
36 67 Loes Smits Special Feature Dominard Lottum
37 60 Priscilla van Schaik Venity S. Obelisk Broekhuizen
38 33 Marloes van Rattingen Viona D. Goodtimes Venray
39 57 Emma Johansson Doria Numero Uno Venlo
40 12 Xander van Lit Stiphout's Carwin Lord Z Meterik
41 13 Laura Scheepers Dutch Cantos Sevenum
42 26 Chantal Haenen Dalina V Wizzerd Sevenum
43 53 Saskia Beerkens Escobar Carambole Merselo
44 21 Wendy Nabben Clarisa Lord Z Oirlo
45 47 Nicole Seuren Amadeus Griftenstein's Rubiquil Broekhuizenvorst
46 42 Eva van Poppel Cynthia Phin Phin Velden
47 35 Wendy Falize Rianda Goodwill Swolgen
48 30 Kiki Bergsma Witchcraft Flemmingh Leunen
49 19 Loes Hofmans Easy Jumper Zambesi Horst
50 4 Chiara Palmi Esprit Vingino Blitterswijck
51 172 Michiel de Ruyter nn nn Meerlo
52 177 Amber Knoops Alvaro Utopia Z Asca Z Venray
53 178 Gijs Willems Eager Diarado Kessel
54 180 Esther Roeven Eristoff Namelus R Maasbree
55 181 Esther Roeven Edonja Zirocco Blue Vdl Maasbree
56 182 Fanny Roeven Celeste Carthago Z Maasbree
57 185 Danique Giessen Shamrock Mackney Hill Mackney Clover Velden
58 197 Kim van Leuven Zuzora Pacific Swolgen
59 198 Luc van Wylick Davos Venlo HC
60 199 Joni Vollenberg Evolution DAWSON VD PADENBORRE Melderslo
61 201 Alice Reulen Don Sombrero Vincenzo vh Merelsnest Sint Odilienberg
61 201 Alice Reulen Don Sombrero Vincenzo vh Merelsnest Sint Odilienberg
62 205 Lian Vermeer Amaretto S Jackson Meterik
63 206 Susan Smulders Hiethaar's Le Chique Ferrolan Horst
64 210 Christina Kallmert Dantura Canturo Oirlo HC