5 jarigen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Graag na inschrijving een kopie van het stamboekbewijs mailen naar hendrixcompetitie@kpnmail.nl


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 60.00
Datum: 11 mei 2018
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 0 Joey Alberti Allen hh z Air force hh Einighausen
2 0 Annika Axelsson Bellona Olympic Bonaparte Z Maaseik
3 Kristian Houwen Iwica van de Hermitage Carrera VDL Wanssum
4 Michael Grijmans Indante Casantos Erp
5 0 Gert-Jan Hubrechts Itina Kannan Baarlo
6 0 Paul Janssen Ici paris Numero Uno Well
7 0 Tim van de Oetelaar Impossible Dream VM Dortmund HS Veghel
8 0 Anne - Marie Poels Flicka Zirocco Blue VDL Swolgen
9 0 Manon van Rixtel Iron Lady HX Bustique Oploo
10 0 Kimberley Winsingh Incredible.c Spartacus Baexem
11 0 Sacha de Wit Izzy Corland ossendrecht
12 Johan Bergs Inwood Kannan grubbenvorst
13 Larissa Bijl Inanda Ticallux Verte Deurne
14 0 Iago Fratti Ivar B Up to Date Mierlo
15 0 Johanna Hurtig Chakilly Z Chacco Blue Maaseik
16 0 Pieter Keunen Iniesta M Entertainer kessel
17 0 Robby Krowoza Iganis Numero uno Roermond
18 Luc Martens I'm the next be gentle Donder Deurne
19 0 Joey Alberti Baltic love Baloubet du Rouet Einighausen
20 0 Nicole Mestrom Fallciana Casall Swalmen
21 0 Niels Tacken Cordis Totalis Comilfo Plus Z Meterik
22 Liza Tiebot Indigo Dortmund HS Wanssum
23 0 Henry de Wulf I'm Celine I'm Special De Muze Doenrade
24 Gert Bloemen Cocaine v/h Bloemenhof Z Cannabis z Overpelt
25 0 Annika Axelsson Mylord Cadanza Z Mylord Carthago Maaseik
26 0 Kristian Houwen Ibesi Zambesi Wanssum
27 0 Jorn Emschove VDL Groep Inca Clinton I Hoogeloon
28 Christina Kallmert Iberlina HX Zavall vdl Swolgen
29 0 Ozgur Ozkan jk horsetrucks lillifee Cassini Helmond
30 Ellis Pex Istinov Ustinov St-Joost
31 Valerie Pex Intouchable Denzel van het Meulenhof St-Joost
32 0 Jeroen Scheepers Its'a dream Toulon Elen
33 0 Tanja Torgilsman-van Bakel Iron Man JP Chin Champ SWOLGEN
34 0 Maxin van der Velden Zandorra Z Zandor Z Berghem
35 0 Lisanne Verdonk Isungur vd rietvenne Vittorio Oudenbosch
36 Michael Grijmans Huro's Impossible Mundig R I'm Special de Muze Erp
37 0 Joey Alberti Indy mg Entertainer Einighausen
38 0 Gert-Jan Hubrechts Ice Breaker VDP Action Breaker Baarlo
39 0 Paul Janssen Izzy-Joy Vittorio Well
40 0 Tim van de Oetelaar Inspired HX Elvis ter Putte kessel
41 0 Anne - Marie Poels Voyou de Tiji Vagebond Swolgen
42 0 Manon van Rixtel Imagine Caretino Gold Oploo
43 Kimberley Winsingh Ivar Douglas Baexem
44 0 Sacha de Wit Millstream's Insperation Etoulon VDL ossendrecht
45 Johan Bergs Illusion Vittorio grubbenvorst
46 Larissa Bijl It's be gentle Donder Deurne
47 0 Iago Fratti Cashflow Z Clearway Mierlo
48 0 Annika Axelsson Diamant de Revel II Diamant de Semilly Maaseik
49 Kristian Houwen Il Magnifico Ukato Wanssum
50 0 Johanna Hurtig Blixenkrones Pari-Vulin Lagavulin Maaseik
51 0 Robby Krowoza Immanual R Echo van t spieveld Roermond
52 Luc Martens It's Quality Gaillard de la Pomme Deurne
53 0 Nicole Mestrom idagonda Zirocco blue VDL Swalmen
54 0 Joey Alberti Levinia w z Levisto Einighausen
55 0 Niels Tacken Incognito Baltic VDL Meterik
56 Liza Tiebot Isa Action breaker Wanssum
57 0 Henry de Wulf I'm very special Z I'm special de muze Doenrade
58 0 Sylvia Dorssers Ivar Marie Entertainer Maasbree
59 Laura Moonen Iniki Contendro I Paal
60 0 Lonneke Mulder Manhoe H Namelus R Sittard
61 Michael Grijmans Infenity ZG I'm Special de Muze Erp
62 0 Gert-Jan Hubrechts Iceman Toulon Baarlo
63 0 Paul Janssen I Buberth Bustique Well
64 0 Tim van de Oetelaar Isabella HX Diamant de Semilly kessel
65 0 Anne - Marie Poels Harry Caspar Swolgen
66 0 Manon van Rixtel Happyness Harmony Oploo
67 0 Kimberley Winsingh Promise z - Baexem
68 0 Sacha de Wit Newsflash van Overis S.P.O. Eldorade van de Zeshoek ossendrecht
69 0 Annika Axelsson Hathina Z Harley VDL Maaseik
70 Kristian Houwen Clinton boy Clinton Wanssum
71 0 Joey Alberti Nat an v t dauwhof Deauville de la vie Einighausen
72
73
74
75
76
77 0 Iris Lambrichs Coco Jamboo Canadian River Klimmen
78 Oda Charlotte Lyngvar Iguest W Carambole Baarlo
79 0 Alexander Vincentius Iniesta V Eldorado vd Zeshoek HEESCH
80 0 Alexander Vincentius Irocco Grey Zirocco Blue VDL HEESCH
81 0 Alexander Vincentius Ireuza Numero Uno HEESCH
82 0 Pieter Keunen Irmette Balia PJ Don Diablo HX kessel