Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

Klasse Z


# Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Jack Ansems t Woatsler Diego Vaillant Goirle
2 Olivier van der Vaart Quadushi Z Quasimodo Z Terheijden
3 Wendy Smits Dialinde Cardento Oosterhout
4 Leon Kuijpers Denzel Solitair Breda
5 Mitchel Sonneveld Blom's Ever Blue Zirocco Blue Sprundel
6 Kelly Jochems Qwina Quasimodo Z Achtmaal
7 Sjoerd Kommers Champetter Calvaro Z Lepelstraat
8 Boy Peels Balandria Air Jordan Z Waalre
9 Ad van Beek Cartano -- Breda
10 Anoek van der Pluijm E.umomia Arthos R Made
11 Geert Moerings Vesthigo Z Vigo D'arsouilles Roosendaal
12 Suzanne Raming Zyrah Corland Schijf
13 Jens van der Meer Cassanova Lucky Boy Tilburg
14 Jorn van Kuyk Blom`s Equador Zirocco Blue Vdl Langeweg
15 Maaike Theunis Tto Douala L'esprit Moerstraten
16 Ingrid Broers Arland Corland Oud Alblas
17 Wim Broers Tiore Numero Uno Oud Alblas
18 Emilie Sars Contendra Contendro I Tilburg
19 Albert Testers Caluna Carolus 2
20 Kaylee Heynen Esprit nn Tholen
21 Julius Twinkeling Flamenco Desemilly
22 Hilke Mouws Felitia Van Den Bisschop Guidam Etten-leur
23 Jack Ansems Demorc Canturano Goirle
24 Olivier van der Vaart ELANO-G Vader Onbekend Terheijden
25 Leon Kuijpers Winchester Z Wilson Breda
26 Mitchel Sonneveld Exclusive Citty Corland Sprundel
27 Kelly Jochems Quick 'n' Step Quintender
28 Sjoerd Kommers Don Nabab Nabab de |Reve Lepelstraat
29 Bart Gommeren Unique d’hyrencourt
30 Boy Peels Hargentina vd Broekkant Argentinus Waalre
31 Sjoerd Vrijhoeven Cato Verdi Dongen
32 Josephine Huijbregts Vandiama Andiamo Raamsdonksveer
33 Danny Willems Quasy Adelheid Z Quality Touch Z Oosteind
34 Renee de Weert Horsemanship's Equality Cardento Ossendrecht
35
36 Sarah Duggan earl v/d elsakker Namelus R Prinsenbeek
37 Brian Kommers Twist Her Z Twisther Hoogerheide
38 Wilma de Bruijn Cognac Z Contender Wouw
39 Dries van de Linden Easy-Off Lord Z
40 Ralph Slaats Goran Van Berkenbroeck Non Stop Waalre
41 Dane Hoeve Davinci Andiamo Hulten
42 Ad van Beek Une Star De Bacon Quick Star Breda
43 Anoek van der Pluijm Enrique Baloubet Du Rouet Made
44 Charlotte Broeders Chili Pepper Andiamo Sint Willebrord
45 Casper Meegdes E.T. Indoctro
46 Geert Moerings Destha Andiamo Roosendaal
47 Suzanne Raming Atilla Corland Schijf
48 Jack Ansems Remmits Eastborn Cavalier Goirle
49 Olivier van der Vaart Dena Van Gogh Terheijden
50 Leon Kuijpers Cravitz W Cassini Breda
51 Mitchel Sonneveld Deukje Sam R
52 Kelly Jochems Egwel Singapore
53 Sjoerd Kommers Elisebalia Vaillant -