Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

1e prijs: € 70.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-

Rubriek:3 Klasse:M (twee fase special)

Rubrieksponsor:Manege Buitenhorst Oosteind - De Lease Maatschappij BV Waalwijk
 


# Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Teun de Bodt Figaro Lord Z Raamsdonksveer
2 Falih Aldulaimi Bowie Z Balou Du Rouet Z Essen
3 Nick van der Graaf Caciqe Conradin rucphen
4 Deborah Lazzarotto Highway Clearway Dinteloord
5 niels fockaert galliano WARRANT DINTELOORD
6 Renske Kroeze Nearly Perfect nnb Prinsenbeek
7 Michael Korompis geban van beek Vigaro OOSTMALLE
8 Bas Knijff It's me Charisma Oude-tonge
9 Sacha de Wit Millstream's Galetto Zirocco Blue ossendrecht
10 Christy Dictus Hatricia van Beek Inshallha de Muze Achtmaal
11 Laurens Graper Hip Cardento Prinsenbeek
12 Maaike Theunis Guinot Di Nocciola Vigo d'arsouilles Moerstraten
13 Kim Tomaszewski Karnaby van de Distelhoeve Flipper D'elle Balen
14 Mara van de Ven Lexington van de Vinkenhof NN Haarsteeg
15 Leonie Aertsen Hooghoeve's Granada Wunderboy van de Zuuthoeve Wuustwezel
16 Kim Emmen Audi’s Caleandro d'hotot Calendro Dinteloord HC
17 Martine van den Eynden Hurricane Numero Uno Lepelstraat
18 Tim Koch Ike Spartacus Bergen op zoom
19 Quincy Meulblok Pure Bf's Antrax Tenerife Dongen
20 Bregje Martens Indiana Jones Indoctro Etten-Leur
21 Gina Gerrets Bella Juventus Vlaardingen
22 Joris van Helmond Larcotique For Fashion Asten HC
23 Erika Lickhammer Cyramo Clarimo Asten HC
24 Naomi Muller gunther baltic vdl Barendrecht
25 Falih Aldulaimi Old Chap Tame Carthago Essen
26 Jody van Gerwen Felix Quatro z Limbricht HC
27 Maurice van Vliet Paardenwagentje.NL Bella Ciao Thunder van de Zuuthoeve Hoeven
28 Renske Kroeze I'm Gold Caretino Z Prinsenbeek
29 Okke Peemen Grandezza pigoletta Astrello Meerle
30 Britt Vertommen Vivy terdoorn Z Vigo d'arsouilles Kalmthout
31 Lianne Korevaar Zucchero SB Padinus Rotterdam
32 Deborah Lazzarotto Clevland NN Dinteloord
33 niels fockaert cibalia NUMERO UNO DINTELOORD
34 Mark Jespers Incredible Zirocco Blue VDL prinsenbeek
35 Michael Korompis Grobo de la ferme blanche carembar de muze OOSTMALLE
36 Bas Knijff Irokka van de postbaan Montender Oude-tonge
37 Danny Willems Cornado Cassaro Oosteind HC
38 Sacha de Wit Ups-A-Daisy Udarco van Overis ossendrecht
39 Julia van der Heijden Baileys NN Bavel
40 Bart Gommeren I Kannan Oud Gastel
41 Christy Dictus Hatrixia van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal
42 Francien Smulders Twitter Z Twisther Denbosch
43 Anouk Van Der Velde Easy Cardento Rijsbergen
44 Martine van den Eynden I. Zarah Den Ham Blue Lepelstraat
45 Stefanie Saperstein Addax DÁuthou Mercredi du Mars Asten HC
46 Joris van Helmond Hakuna Matata Crespo Asten HC
47 Erika Lickhammer Carla Carland Asten HC
48 Jody van Gerwen Dendola Numero Uno Limbricht HC
49 Ilonka Kluytmans Image of Roses Sheyenne de Baugy Alphen
50 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Sprundel HC
51 Monique Jespers Celinde Indorado Oosteind
52 Kim Emmen FIOLITA DIAMANT DE SEMILLY DINTELOORD HC
53 Leonie Aertsen Jeunesse S Canturano Wuustwezel
54 Tim Koch Isaac Numero Uno Bergen op zoom
55 Falih Aldulaimi Honour To Mr Blue Mr Blue Essen HC
56 Nick van der Graaf Santos Hos d'o rucphen
57 Margaretha Schirm Finoula Baldwin B Bergen op Zoom
58 Maartje van Riel M.J. Van Riel Eppo Zavall Vdl Loon op zand
59 Deborah Lazzarotto Clevland NN Dinteloord HC
60 Erika Lickhammer Carla Carland Asten HC