Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-

Rubriek:6 Klasse:L (Twee fase special)

Rubrieksponsor:Van Caem Transporten B.V. Waalwijk en Mandemakers Keukencentrum Kaatsheuvel.

Extra prijs voor de winnaar een statiedeken aangeboden door: Equipe Paardenverzekeringen.


# Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Anouk Van Der Velde Gallantry Zirocco Blue Rijsbergen
2 Danny Willems Ivette Etoulon Oosteind
3 Mara van de Ven Keano van de Vinkenhof Tangelo van de Zuuthoeve Haarsteeg
4 Christy Dictus Helkana van Beek Kannan Achtmaal
5 Denize van der Poel Hiske vdp baltic vdl Wouwse HC
6 Casper Timmermans Ibrahimovic Etoulon Waspik
7 Claire van Riel M.J. Van Riel’s Condex Codex one Loon op zand
8 Erika Lickhammer Zambaccio VHL Zambesi Asten HC
9 Sophie de Bruijn Dopharma's Cupadina Winningmood Van De Arenberg Loon op zand
10
11 willemijn heemskerk Iris-o Dakar VDL Sleeuwijk
12 Marcel Billet Ibrahim BS Glasgow-W vh Merelsnest Rijsbergen
13 Ilonka Kluytmans Queen CANNA Modesto Alphen
14 Renske Kroeze Caretan Roos nn Prinsenbeek HC
15 Deborah Lazzarotto Issun Boshi Carentino Gold DINTELOORD
16 Kaylee Heynen Judaimee Etoulon VDL Tholen
17 Martine van den Eynden Iminka Dexter Lepelstraat
18 Eva Stad Hotmail Mylord Carthago Geertruidenberg
19 Edwin Willemsz Geeroms Jyllsz Inshallah de Muze Waspik
20 Danny Willems Dianett NN Oosteind
21 Manou Cassiers Frederique Bustique Wuustwezel
22 Megan Visser Gino Boss VDL Rijsbergen
23 Quinty van der Heijden Hippolyta Crespo VDL Tilburg
24 Kim Tomaszewski Santino San Amour Balen
25 Babette Jochems Eridain Wittinger VDL Rijsbergen
26 Nina Groenendijk Kalanda calido Klundert
27 Lotte Wilschut O la la Conto Hoeven
28 niels fockaert MONELLA MONTELINI DINTELOORD
29 Okke Peemen Happy Lady Z NN Meerle
30 Claudia van Driel Clever Eurocommerce Memphis Prinsenbeek
31 Kim Emmen Audi's Indian Gold NN Dinteloord HC
32 Dominique de l'Or Caldo 5 Cassini I Tilburg
33 Stijn Testers House of Blues Zirocco Blue kruisland
34 Erika Lickhammer Herbert Zambesi Asten HC
35 Christy Dictus Irona van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal
36 Michelle Dijkerman Blom’s idense Zirocco blue Etten
37 Casper Timmermans Ninjo's Juup NN Waspik
38 Marcel Billet Carolina BS Cantos Rijsbergen
39 Ilonka Kluytmans Princess Canna NN Alphen
40 Danny Willems Iowa Chacco Blue Oosteind
41 Renske Kroeze Irvine nn Prinsenbeek
42 Deborah Lazzarotto Ibalou Balou du rouet DINTELOORD
43 Asha Laseroms Soccer star San amour Klein-Zundert
44 Eva Stad Argus Z Argentinus Geertruidenberg
45 Asha Laseroms Soccer star San amour Klein-Zundert HC
46 Mark Jespers Fire-Fly Clinton prinsenbeek HC
47 Loes van Gils Indira Al Capone Zundert
48 Francesco Pinxteren Garfield del Santa Spartacus Achtmaal
49 Edwin Willemsz Geeroms Haya Mosa Andiamo Waspik
50 Sabrina Anani ignazio ZIROCCO BLUE Dinteloord
51 Jeroen Snijders Jennie van T Laarhof Toulon Kaatsheuvel
52 Kim Emmen audi's gikke eldorado van de zeshoek DINTELOORD HC
53 Josephine Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Raamsdonksveer HC
54 Dominique de l'Or Cantaratas Cancara Tilburg
55 Michelle Dijkerman Blom’s Icarus Biscayo Etten
56 Patty Van Achterberg Ginelly Quasimodo vd Molendreef Kaatsheuvel
57 Christy Dictus Charming z Chuck Z Achtmaal
58 Danny Willems Dior Zeldenrust Diarado Oosteind
59 Stijn Testers NN nn kruisland
60 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin Breda
61 Ilonka Kluytmans Princess Canna NN Alphen HC