Sluiten Terug naar Concours.nl

STARTLIJST

1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-

Rubriek:2 Klasse:B Direct op stijl

Rubrieksponsor: Accountants & Adviseurs Deckers PWS Kaatsheuvel,
Chr. Vermeer Transport BV. Dongen, Eguipe Paardenverzekering Waspik

 


# Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1
2 Margrit van Beek Boisnette Democraat Sprang-capelle
3
4 Jeroen Snijders Just do it Spartacus Kaatsheuvel
5 Dominique de l'Or Cantaratas Cancara Tilburg
6 Christy Dictus Hosdi van Beek Hos D'o Achtmaal HC
7 Nick van der Graaf nn nn Rucphen HC
8 Danny Willems Iowa Chacco Blue Oosteind HC
9 Renske Kroeze Crystal Z Crown Z Prinsenbeek HC
10 Asha Laseroms Liberty and glory Up to Date Klein-Zundert
11 Miranda Wagemakers Johnnie Walker SW Quintender Riel
12 Camilla Rijkaart Eye Catcher Tygo Tilburg
13 Iris Pellenaars Grandeza del amor Querly Elvis Breda
14 Valerie van den Oord Ruby Cash Z R.A.T.M. Z Sprang-Capelle
15 Tim Koch Ilonka van de Marehoeve Zirocco Blue Bergen op zoom HC
16 Sindy Kruisselbergen Jack sparrow Kannan Weelde
17 Maaike Theunis Granella Di Nocciola Glasgow van 't Merelsnest Moerstraten HC
18 Claire van Riel M.J. Van Riel’s Condex Codex one Loon op zand
19 Manon Lazeroms Animo's Indiano Andiamo Sprundel HC
20 Iris van de Graaf johnny gold caretino gold ettenleur
21 Rob de Bruyn Oblesse van de Vondelhoeve Dieu Merci Hooge HC
22 Lois Laros Hakan Tangelo van de Zuuthoeve Langeweg
23 Julia van der Heijden Zigor NN Bavel HC
24 Nikki van Zon Just Zeoliet Just Royal Dancer Den Hout
25 Quinty van der Heijden Jamorka Vittorio Tilburg
26 Tim Eshuis Idle Eric Aughabeg Patch Strijbeek
27 Iris Kools Ici Paris Vagrant Z Achtmaal
28 Dane Hoeve Jaffra Nabab de Reve Hulten HC
29 Pleun de Weijer Gamorka P Azteca VDL Breda
30 Marloes Bruijnooge Krakow van het Genelaar Nabab de Reve Yerseks
31 Kim Lauwen HIPSY advance Zundert
32 Sanne Heck Delote M Zelote VDL Langeweg
33 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof Oosterhout
34 Zoë Roijers Liv Va Vite Rotterdam
35 Sacha de Wit Investment Action Breaker ossendrecht HC
36 Zoë Roijers Liv Va Vite Rotterdam HC
37 Nick van der Graaf nn nn Rucphen HC
38 Danny Willems Jersey Baltic Oosteind HC
39 Nick van der Graaf - - Rucphen HC
40 Janneke Kools Mister Copperfield Negro Alphen Nb
41 Dominique de l'Or Grand Bonheur de la Cour Sire Major de la Cour Tilburg
42 Iris van de Graaf jack sparrow el salvador ettenleur
43 Christy Dictus Elstyl van Beek Z El salvador Achtmaal HC
44 Iris Pellenaars Gefony Numero Uno Breda
45 Manon Lazeroms Jagger Bleu Zirocco Bleu Sprundel HC
46 Bart Gommeren Artist nn Oud Gastel HC
47 Sindy Kruisselbergen J'Adore Dakar VDL Weelde
48 Edwin Willemsz Geeroms Jyllsz Inshallah de Muze Waspik HC
49 Joyce Rijk Shadeena de Landetta Z Stakkato Made
50 Maaike Theunis TTO Efimia Unaniem Moerstraten HC
51 Nanica Upessy Ziezo Celano Dongen
52 Jany Karremans Irocca Zirocco Blue Oud Gastel
53 Deborah Lazzarotto Jealousy Sandro Boy DINTELOORD
54 Sabrina Anani Qi Dao nn Dinteloord
55 Jindhy Kruijf Widdok V Indoctro Dongen
56 Annet Janssen Hype Inshallah de Muze Hoeven
57 Naomi Muller Hurillo Chello 3 vdl Barendrecht
58 Kim Lauwen Halina Musterd Elegance M Zundert
59 Melissa Masseurs Genova - Roosendaal
60 Christy Dictus Irona van Beek Aganix Du Seigneur Achtmaal HC
61 Sacha de Wit Millstream's Galetto Zirocco Blue Ossendrecht HC
62 Danny Willems New Sunrise Numero uno Oosteind HC
63 Bart Gommeren Louis nn Oud Gastel HC
64 Danny Willems New Sunrise Numero uno Oosteind HC
65 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin Breda
66 Jeroen Snijders Just do it Spartacus Kaatsheuvel HC