Nationaal Ponyconcours Asten


Gulden Spoor, PC 't - Asten


Omschrijving

Definitieve startlijst komt een dag voor aanvang van de wedstrijd!

Bij inschrijving schrijft u automatisch in voor 2 rubrieken.

Op zondag worden de finales gereden worden waar minimaal 25% van de beste ruiters over twee parcoursen aan deel mogen nemen.

Deze wedstrijd is ook een selectiewedstrijd voor PonyCupZuid.NL, voor meer informatie en het wedstrijdreglement rondom deze wedstrijdreeks: www.ponycupzuidnederland.nl

 

 

 

 


Contactgegevens secretariaat

Anneloes Boers
Email: anneloes.boers.ab@gmail.com

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Vrijdag 15 November 2019
00:00 uur Stalling 61 / 63
17:00 uur Rubriek 1:Klasse C-B klassiek met barrage 2 / 30
aansluitend Rubriek 2: Klasse C-L 2 fasen spec 7 / 30
aansluitend Rubriek 3: Klasse D/E-B klassiek met barrage 16 / 30
aansluitend Rubriek 4: Klasse D/E- L 2 fasen spec 15 / 30
Zaterdag 16 November 2019
09:00 uur Rubriek 5: Klasse A/B-B Klassiek met barrage 2 / 30
aansluitend Rubriek 6: Klasse A/B-L 2 fasen spec 7 / 30
aansluitend Rubriek 7: Klasse C-M/Z 2 fase spec 7 / 30
aansluitend Rubriek 8: Klasse D/E-M 2 fase spec 10 / 30
aansluitend Rubriek 9: Klasse D/E-Z/ZZ 2 fase spec 4 / 50
aansluitend Rubriek 10: Klasse A/B-B progressief 3 / 30
aansluitend Rubriek 11: Klasse A/B- L progressief 9 / 30
aansluitend Rubriek 12: Klasse C-B progressief 2 / 30
aansluitend Rubriek 13: klasse C-L progressief 7 / 30
aansluitend Rubriek 14: Klasser D/E-B progressief 15 / 30
aansluitend Rubriek 15: Klasse D/E-L progressief 12 / 30
Zondag 17 November 2019
09:00 uur Rubriek 16: Klasse C-M/Z snel& wendbaar 6 / 30
aansluitend Rubriek 17: Klasse D/E-M snel& wendbaar 10 / 30
aansluitend Rubriek 18: Klasse D/E-Z/ZZ snel& wendbaar 6 / 30
aansluitend Rubriek 19: Finale AB-B Klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 20: Finale AB-L klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 21: Finale C-B klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 22: Finale C-L klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubrierk 23: Finale D/E-B klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 24: Finale D/E- L klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 24: Finale C-M/Z Startlijsten
aansluitend Rubriek 25: Finale D/E-M Startlijsten
aansluitend Rubriek 26: Finale D/E-Z/ZZ Startlijsten