Nationaal Ponyconcours Asten


Gulden Spoor, PC 't - Asten


Omschrijving

Definitieve startlijst komt een dag voor aanvang van de wedstrijd! Voor diegene die stallen huren, deze zijn incl stro, bij uitzondering kunnen er krullen in, dit dan zsm doorgeven!! Voor voer en hooi dient men zelf te zorgen. Stallen zijn per dag, dus zaterdag op zondag zijn twee dagen!

Afmeldigingen, vragen gelieve via mail!!!

Bij inschrijving schrijft u automatisch in voor 2 rubrieken.

Op zondag worden de finales gereden worden waar minimaal 25% van de beste ruiters over twee parcoursen aan deel mogen nemen.                DE FINALES GAAN VANAF 12.00 uur VERREDEN WORDEN!!!!!!!!

Deze wedstrijd is ook een selectiewedstrijd voor PonyCupZuid.NL, voor meer informatie en het wedstrijdreglement rondom deze wedstrijdreeks: www.ponycupzuidnederland.nl 

 

 

 

 

 


Contactgegevens secretariaat

Anneloes Boers
Telefoon: 0611011408
Email: anneloes.boers.ab@gmail.com

Rubrieken


Tijd Naam Inschrijven
Vrijdag 15 November 2019
00:00 uur Stalling Startlijsten
17:00 uur Rubriek 1:Klasse C-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 2: Klasse C-L 2 fasen spec Uitslagen
aansluitend Rubriek 3: Klasse D/E-B klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 4: Klasse D/E- L 2 fasen spec Uitslagen
Zaterdag 16 November 2019
09:00 uur Rubriek 5: Klasse A/B-B Klassiek met barrage Uitslagen
aansluitend Rubriek 6: Klasse A/B-L 2 fasen spec Uitslagen
aansluitend Rubriek 7: Klasse C-M/Z 2 fase spec Uitslagen
aansluitend Rubriek 8: Klasse D/E-M 2 fase spec Uitslagen
aansluitend Rubriek 9: Klasse D/E-Z/ZZ 2 fase spec Uitslagen
aansluitend Rubriek 10: Klasse A/B-B progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 11: Klasse A/B- L progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 12: Klasse C-B progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 13: klasse C-L progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 14: Klasse D/E-B progressief Uitslagen
aansluitend Rubriek 15: Klasse D/E-L progressief Uitslagen
19:01 uur Rubriek 15a Spelletjes avond Startlijsten
Zondag 17 November 2019
09:00 uur Rubriek 16: Klasse C-M/Z snel& wendbaar Startlijsten
aansluitend Rubriek 17: Klasse D/E-M snel& wendbaar Startlijsten
aansluitend Rubriek 18: Klasse D/E-Z/ZZ snel& wendbaar Startlijsten
aansluitend Rubriek 19: Finale AB-B Klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 20: Finale AB-L klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 21: Finale C-B klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 22: Finale C-L klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubrierk 23: Finale D/E-B klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 24: Finale D/E- L klassiek met barrage Startlijsten
aansluitend Rubriek 25: Finale C-M/Z Startlijsten
aansluitend Rubriek 26: Finale D/E-M Startlijsten
aansluitend Rubriek 27: Finale D/E-Z/ZZ Startlijsten