Indoor Oosteind Springen


Eendracht, LR - Oosteind


Omschrijving

Rekening gegevens:
RV De Eendracht
Bic nr: RABONL2U
IBAN: NL90RABO0150697732

Het inschrijfgeld dient direct bij het inschrijven via Ideal te worden voldaan.

Klik hier voor de algemene voorwaarden

Klik hier voor vraagprogramma springen

Let op! Het is niet mogelijk om als combinatie 2 x in dezelfde klasse uit te komen, wel is flexibel springen toegestaan.

 

Plaats je je voor zowel de klasse L als de klasse M voor de finale dan telt de hoogste klasse voor de finale

* U bent zelf verantwoordelijk voor het tijdig inleveren van de juiste en ontbrekende combinatienummers!


Contactgegevens secretariaat

Laura van Broekhoven
Telefoon: 0031.634.500.363
Email: springen@indooroosteind.nl

Rubrieken

Klik hier om snel in te schrijven!

Tijd Naam Inschrijven
Donderdag 7 November 2019
15:00 uur Rubriek:2 Klasse:M 2 Fasen Special Groep:1 Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
17:30 uur Rubriek:1 Klasse:L 2 Fasen Special Groep:1 Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
20:00 uur Rubriek:3 Klasse:M 2 Fasen Special Groep:2 Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
Vrijdag 8 November 2019
08:30 uur Rubriek:4 Klasse: B Groep:1 Alleen HC Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
11:45 uur Rubriek:5 klasse:L 2 Fasen Special Groep:2 Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
14:45 uur Rubriek:6 Klasse:M 2 Fasen Special Groep:3 Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
18:30 uur Rubriek:7 Klasse:L 2 Fasen Special Groep:3 Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
20:30 uur Rubriek 8: M finale Bavaria indoor Derby
Zaterdag 9 November 2019
09:00 uur Rubriek:9 Klasse:B Direct op Stijl Groep:2 Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
11:15 uur Rubriek:10 Klasse:L Finale
13:30 uur Rubriek:11 Klasse:Z 2 Fasen Special Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
17:30 uur Rubriek:12 Klasse:ZZ Dongemond Verf Prijs Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
20:30 uur Rubriek:13 Showrubriek: Via de Lens Six Bars Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
Zondag 10 November 2019
09:45 uur Rubriek:14 Klasse:1.30 Manege Buitenhorst Prijs Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
12:45 uur Rubriek:15 Klasse:1.35 PK Diertherapie Prijs Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00
15:00 uur Rubriek:16 KLasse:1.40 Strago Electro Prijs Inschrijven vanaf: 10 October 2019 19:00